1 × 2 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

بهبود و ارتقا عملکرد دوربین در آپدیت جدید هواوی پی ۹ (Huawei P9)

صدرا مخملی

نوشته

2 سال قبل | یک دیدگاه | اخبار ، هواوی

هنوز به صورت مشخص معلوم نیست که آیا هواوی پی ۹ (Huawei P9) به اندروید ۸ ارتقا پیدا می‌کند یا خیر اما بسیار خوشحالیم که هواوی پشتیبانی این دستگاه را هنوز ادامه داده است. به تازگی آپدیتی برای این دستگاه عرضه شده که باعث بهبود و ارتقا عملکرد دوربین شده است. در ادامه همراه باشید.

آپدیت جدید عرضه شده به صورت سراسری برای مدل‌های جهانی، چند قابلیت جدید را برای دستگاه به ارمغان آورده است. یکی از مشخص‌ترین و بهترین قابلیت‌های اضافه شده به دوربین این دستگاه بحث جستجو تصاویر بر اساس کلمات کلیدی، موقعیت، تاریخ و نام تصاویر است.

از دیگر تغییرات می‌توان به این مورد اشاره کرد که در هواوی پی ۹ می‌توانید تصاویر dynamic photos را در حالت Standard mode داشته باشید. به این صورت می‌توانید تصاویری با رنج رنگی بهتری را ثبت کنید و راحت‌تر تغییرات و یا ادیت‌هایی را بر روی آن انجام دهید. البته این مورد را هم اشاره کنم که در گالری خلاصه‌ای به صورت اتوماتیک برای هر آلبوم ساخته می‌شود.

یک قابلیت دیگر به خود سیستم دستگاه اضافه شده است که به شما این اجازه را می‌دهد که از ساعت ۲ نصفه شب تا ۴ صبح اگر آپدیتی دریافت شده بود، به صورت اتومایتک و در صورت عدم استفاده از دستگاه نصب شود به این صورت زمانی که شما از خواب بلند می‌شوید، دستگاه تمامی فعالیت‌های سیتمی خودش را انجام داده است.

در بخش دوربین شاهد یک تغییر دیگر هم هستیم که تصاویر سلفی شفاف‌تر و بهتر ثبت می‌شوند. آیا شما این آپدیت را دریافت کرده‌اید؟

 

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری

  فک کنم اپل تنها کمپانی باشه که با آپدیت کیفیت دوربین ارتقا نمیده . یعنی تا سال آینده نیازی نمیبینه که اینکارو کنه

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,721 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,843 ترنج
 3. 3# m.b - 12,513 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,653 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,211 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,425 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,829 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,558 ترنج
کانال تلگرام ترنجی