14 + پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اشتباه نکنید! دوربین الجی وی 30 (LG V30) با f/1.6 تجهیز شده است

نوشته

4 سال قبل | 6 دیدگاه | ال‌جی

دیروز خبری مبنی بر یک شبهه نه چندان جالب درباره یکی از اصلی ترین نقاط قوت الجی وی 30 (LG V30) منتشر شد. الجی وی 30 با دوربین اصلی بسیار خوبی تجهیز شده است که کاملا بی همتا است و نقطه قوت به خصوصی برای فروش این فبلت الجی به شمار می رود. گشودگی دیافراگم یکی از مشخصات لنز دوربین هاست که هر چه بازتر باشد، نور بیشتری جذب می شود و با جذب نور بیشتر شما تصویر بهتری ثبت خواهید کرد. دوربین الجی وی 30 با f/1.6 تجهیز شده است که بهترین در بازار موبایل است و دیروز خبری مبنی بر احتمال اشتباه بودن این ادعا منتشر شد، در حقیقت این خبر: دوربین اصلی ال‌جی V30 ممکن است دارای گشودگی دیافراگم F/1.6 نباشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم این موضوع به کجا ختم می شود!

دستگاه هایی که برای نظرات اولیه در اختیار خبرنگارها قرار می گیرد عموما دستگاه های پیش تولید هستند که از سخت افزار و نرم افزار پیش تولید بهره می برند. احتمال وجود مشکل، خطا و مواردی عجیب در این دستگاه ها وجود دارد. دیروز خبری منتشر شد که نشان می داد اطلاعات Exif ذخیره شده در عکس های ثبت شده توسط الجی وی 30 که در اختیار یکی از خبرگزاری ها بوده است f/1.69 را ثبت کرده است. اگر این خبر صحیح می بود الجی متهم به بازاریابی سیاه می شد. هرچند ما مطمئن نیستیم اصلا چنین عددی برای گشودگی دیافراگم وجود داشته باشد!

حال یک خبرگزاری دیگر دستگاه تست خود را بررسی کرده است متوجه می شود که دستگاه او ایرادی ندارد. تصویر سمت راست مربوط به دستگاهی است که ایراد نرم افزاری دارد و دستگاه سمت چپ مربوط به دستگاهی است که این مشکل را ندارد. همانطور که می بینید دستگاه سمت راست با رام امریکا ارایه شده و دستگاه سمت چپ رام بازار جهانی است.

بدین ترتیب می توان گفت ایرادی که قبلا به گشودگی دیافراگم الجی وی 30 (LG V30) وارد بود صرفا یک ایراد نرم افزاری است و گشودگی دیافراگم این دستگاه f/1.6 را برای دوربین خود دارد.

مشخصا الجی چنین خطر بزرگی را برای دروغ گفتن درباره فاکتور اساسی فروش خود به جان نمی خرید، اینطور نیست؟ نظر شما درباره مشکل به وجود آمده چیست؟ سیستم دوربین الجی وی 30 را می پسندید؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. احمدahmadabdinejad
  ترنج لاگژری

  ” تصویر سمت راست مربوط به دستگاهی است که ایراد نرم افزاری ندارد و دستگاه سمت چپ مربوط به دستگاهی است که این مشکل را دارد. ” تو این جمله فکر کنم جای راست و چپ رو اشتباه نوشتین

 2. mTAAHAAmmTAAHAAm
  ترنجِ رسیده
  2
  1

  بهرحال باید منتظر نتایج دکسامارک ماند.

 3. MortazaviMortazavi
  ترنجِ خیلی رسیده

  احتمالاً سال دیگه سامسونگ اپرچر 1.5 میزنه.
  جالب این دو شرکت کره ای دارند یه استاندارد جدید تو دریچه دیافراگم واسه خودشون درست می کنند که البته بیشتر جنبه بازاریابی داره تا فنی!!!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,922 ترنج
 2. 2# ahmad - 17,086 ترنج
 3. 3# m.b - 15,546 ترنج
 4. 4# Mahdi - 13,492 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,476 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,487 ترنج
 7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,152 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,787 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی