20 + 11 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

رندرهای جدیدی منتسب به ساعت هوشمند جدید Fitbit منتشر شد

یاشار ایشان آقا

نوشته

3 سال قبل | بدون دیدگاه | ساعت هوشمند ، شایعات ، گجت‌های پوشیدنی

اگر یادتان باشد چند ماه پیش تصاویری از ساعت هوشمند Fitbit به بیرون درز کرده بود که چندان واضح نبود اما مشخص می‌کرد که این شرکت در حال کار بر روی ساعت جدیدش است. حال امروز رندرهایی منتسب به این ساعت هوشمند فاش شده است که تقریبا تمامی قسمت‌های ظاهری آن را به نمایش می‌گذارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

به نظر می‌رسد که منبع منتشر کننده این رندرها با منبعی که در گذشته تصاویری از این ساعت هوشمند را فاش کرده بود یکی باشد. در هرحال تصاویر جدید واضح‌تر هستند و این ساعت هوشمند جدید را از زاویه‌ای متفاوت به نمایش می‌گذارند. همچنین همان طور که انتظار داشتیم به نظر می‌رسد سنسور ضربان قلب در قسمت پشتی آن قرار گرفته است. لازم به ذکر است که رندرهای فاش شده، به ما نشان می‌دهند که این ساعت هوشمند حداقل در دو رنگ طلایی/رزگلد و نقره‌ای عرضه خواهد شد.

با این حال ما مطمئن نیستیم که Fitbit رنگ‌های دیگری را نیز برای این ساعت هوشمند عرضه کند. هنوز مشخصاتی از این ساعت هوشمند در دسترس نیست، اما ما انتظار داریم تا شاهد اکثر قابلیت‌های متداول در آن باشیم. همچنین طبق شایعات منتشر شده به نظر می‌رسد که این دستگاه به طور کامل از برنامه‌های شخص ثالث پشتیبانی کند که ویژگی خوبی برای آن تلقی می‌شود. ساعت هوشمند جدید کمپانی Fitbit احتمالا در آینده‌ای نه چندان دور معرفی و به بازار عرضه شود.

نظر شما درباره این ساعت هوشمند چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ubergizmo

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 15,828 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,008 ترنج
  3. 3# m.b - 11,196 ترنج
  4. 4# Sajad - 9,885 ترنج
  5. 5# _V_ - 8,540 ترنج
  6. 6# Amir galaxy - 8,529 ترنج
  7. 7# Mahdi - 8,477 ترنج
  8. 8# نیما عرفانی - 8,240 ترنج
  9. 9# The Destroyer - 8,207 ترنج
  10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی