20 − یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

کپکام (Capcom) تصمیم به ساخت بازی‌های بیشتر برای نینتندو سوییچ گرفته است

مهرشاد مرادزاده

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار رسمی ، نینتندو

کپکام با دیدن موفقیت بازی Ultra Street Fighter II تصمیم به ساخت بازی‌های بیشتری برای نینتندو سوییچ گرفته است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

با توجه به اینکه به بازی دیگری از سری استریت فایتر برای نینتندو سوییچ نیاز نیست، کپکام همچنان قصد دارد بازی‌های بیشتری را از این سری و سری‌های دیگر برای این پلتفرم خلوت عرضه کند. در واقع به نظر می‌رسد که این شرکت پرآوازه بازی‌ساز از این پلتفرم خوشحال و راضی است که در حال برنامه‌ریزی برای بازی‌های بیشتری است.

این خبر از توییت یکی از نویسندگان وال‌استریت جورنال برداشته شده است که گفته است:

۴۵۰ هزار کاربر بازی Ultra Street Fighter II بسیار بالاتر از حد انتظار است و کپکام را وادار به برنامه‌ریزی برای عناوین بیشتر نینتندو سوییچ کرده است.

متاسفانه مشخص نیست که چه نوع بازی‌هایی را قرار است از Capcom ببینیم؛ ممکن است عنوان جدیدی خلق شود و یا ریبوتی از بازی‌های قدیمی ببینیم. به هر حال اگر شما از دسته افراد منتظر Resident Evil در سوییچ هستید، این بازی‌ساز در اوایل سال جاری این این مورد را رد کرد. سازندگان بازی سخت‌افزار منحصر به فرد (شاید هم ضعیف) نینتندو سوییچ را عامل این تصمیم اعلام کردند و اظهار داشتند که از همان اول هم برنامه خاصی برای انتشار نسخه سوییچ این بازی نداشته‌اند. دوباره در ماه ژانویه بود که شرکت با موفقیت بازی Street Fighter در کنسول دستی نینتندو سوییچ، نظر خود را تغییر داد و شروع به کار دوباره روی این پلتفرم کرد. به هر حال نمی‌توان انتظار داشت که عناوین معروف کپکام به سوییچ بیایند.

نظر شما در مورد این تصمیم کپکام چیست؟

ubergizmo

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# ahmad - 9,671 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 6,436 ترنج
  4. 4# Sajad - 5,916 ترنج
  5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
  6. 6# Mortazavi - 4,144 ترنج
  7. 7# Milad7 - 4,141 ترنج
  8. 8# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
  9. 9# =V= - 3,524 ترنج
  10. 10# chalton - 3,319 ترنج
کانال تلگرام ترنجی