9 − 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

ال‌جی الکترونیکس لوازم‌خانگی سازگار با Google Home را معرفی کرد

صدرا مخملی

نوشته

3 سال قبل | بدون دیدگاه | اخبار رسمی شرکت‌ها ، ال‌جی

لوازمخانگی الجی که قابلیت اتصال به شبکه داخلی خانه را دارند با دستیار صوتی گوگل سازگار شده تا کاربری و راحتی در استفاده از این دستگاه را مهیا کنند در کنفرانس خبری اخیر گوگل، شرکت ال‌جی لوازم‌خانگی هوشمندی را معرفی کرد که کاملا با دستیار صوتی گوگل سازگار هستند و پیشرفته‌ترین اتصال و راحتی در استفاده را در بین لوازم‌خانگی هوشمند در اختیار کاربر می‌گذارند. لوازم‌خانگی سازگار با Google Home در ماه جاری در راستای طرح محصولات هوشمند اینترنتی شرکت ال‌جی، در آمریکا عرضه خواهد شد. این محصولات شامل محصولات ماشین لباس‌شویی و خشک‌شویی سری LG SIGNATURE، یخچال، اجاق‌گاز، تصفیه‌کننده و تهویه هوا و ربات جاروبرقی می‌شود.

با وجود Google Home کاربران به تمام امکانات متنوع دستیار صوتی گوگل به‌وسیله لوازم‌خانگی دسترسی دارند. سازگاری این وسایل با دستیار صوتی گوگل علاوه بر مزیت‌های چشمگیر، کاربری لوازم‌خانگی را نیز بهبود می‌بخشد. به عنوان مثال، کاربران می‌توانند زمان باقی‌مانده از شستشو را روی ماشین‌لباسشویی LG SIGNATURE مشاهده کنند، به یخچال LG SIGNATURE خود بگویند یخ بیشتری تولید کند و یا با Google Home در هرکجای خانه به‌وسیله یک دستور صوتی ساده میزان دمای هوا را با استفاده از تهویه ‌هوای ال‌جی تنظیم کنند.

کنفرانس اخیر گوگل شامل نمایش اتصال و کاربری راحت تصفیه هوای ال‌جی با Google Home بود. با یک دستور صوتی ساده، کاربران می‌توانند تنظیمات تصفیه کننده هوا را تغییر داده و همچنین دستیار صوتی گوگل در لحظه میزان کیفیت هوا را نشان داده و به صورت کلامی نیز آن را اعلام می‌کند.

آقای Song Dae-hyun رئیس بخش لوازم‌خانگی و محصولات تهویه هوای ال‌جی می‌گوید:  همکاری ما با گوگل نشان می‌دهد که چقدر راحت می‌توان خانه یک نفر را به‌وسیله لوازم کاربرپسند و قابل‌دسترس، هوشمند کرد. لازم نیست برای طراحی خانه هوشمند خود از علم پرتاب موشک آگاه باشید. ما به دنبال این هستیم که روابط کاری خود را با گوگل و دیگر نوآوران در این بازار پویا  توسعه داده و خانه هوشمند را تبدیل به واقعیتی برای همه کنیم.

لوازم‌خانگی LG SIGNATURE اولین محصولاتی هستند که از دستیار صوتی گوگل و Google Home پشتیبانی می‌کنند. این محصولات بر اساس قولی که برند ال‌جی به کاربرانش داده است، نوآوری را در قالب برترین فناوری‌های دنیا و مدرن‌ترین طراحی در جهان و با جزئیات دقیق، در اختیار کاربران فهیم خود قرار می‌دهد. همچنین ال‌جی امکان سازگاری با Google Home در وسایل تحت برند خود مثل LG Hom-Bot Turbo+ و تهویه هوای هوشمند را فراهم کرده است و در آینده نیز قصد دارد دامنه این محصولات را گسترده‌تر کند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 18,650 ترنج
  2. 2# ahmad - 15,238 ترنج
  3. 3# m.b - 13,113 ترنج
  4. 4# Sajad - 11,000 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,906 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,899 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,987 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,798 ترنج
  9. 9# Dr.Nazer - 8,681 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,620 ترنج
قاصدک 24
تتر ایران
صدرا مخملی
صدرا مخملی
شروعی تازه ....
کانال تلگرام ترنجی