16 − 7 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

باتری گلکسی اس ۸ آتش نمی گیرد!

سینا عطایی

نیمه دوم سال ۲۰۱۶ بازه ای پر فراز و نشیبی برای سامسونگ بود. فرازهای پیش فروش قوی و بازخوردهای بسیار مثبت اهالی رسانه تا نشیب های آتش گرفتن باتری گلکسی نوت ۷ و رسیدن کار به جایی که این مدل به کل از بازار جمع آوری شد. یکی از نگرانی های مشخص کاربران پس از آن فاجعه، تکرار آن برای گلکسی اس ۸ است. هر چند سامسونگ با تمرکز تمام روی بازنگری و ابداع روش های کنترل کیفیت باتری سعی دارد تا آب رفته را به جوی بازگرداند اما تا در عمل این ادعا ثابت نشود نمی توان انتظاری از کاربر داشت. امروز ویدیویی دیدیم که پیش بینی پایان آن را اشتباه انجام دادیم، بد نیست که آن را با هم ببینیم.

تست های عجیب غریب زیادی را دیده ایم. از خم شدن بگیرید تا ضد آب بودن، تست نوشابه یا حتی تست چکش! یک کانال در یوتیوب با رویکرد جالبی با اسم “چی توشه؟!” ویدیوهای جالبی را در زمینه های مختلف منتشر می کنند. این بار می خواهند ببینند داخل گلکسی اس ۸ چیست؟ در ادامه شما را به تماشای این ویدیو دعوت کرده و سپس درباره آن صحبت می کنیم:

[aparat id=”xiZGL”]

همانطور که دیدید، پس تلاش های نافرجام و در نهایت باز کردن دستگاه با حرارت دادن آن، اقدام به بریدن آن از وسط کردند. این بریدن تا باتری گلکسی اس ۸ ادامه یافت و نگرانی از آتش گرفتن آن با توجه به علایم ظاهری دستگاه قوت گرفت. پس از انتقال دستگاه به محیط بیرون جالب اینجاست که باتری آتش نگرفت. حتی پس از وارد کردن کاتر به داخل آن هیچ اتفاقی نیفتاد. عموما در چنین شرایطی باید شاهد آتش گرفتن باتری و حتی انفجار آن باشیم که هیچ موردی دیده نشد. این یک خبر خیلی خوب برای طرفداران و کسانی که این دستگاه را پیش خرید کرده اند است. البته مسلما این موضوع باید بیشتر بررسی شود که سامسونگ در ساخت باتری های گلکسی اس ۸ چه تدبیری اندیشیده است که حتی با وجود ورود کاتر به باتری هیچ اتفاقی نیفتاد.

نظر شما چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  mega08mega08
  ترنجِ رسیده

  واقعا . خوب کار کرده رو باتریش

 2. Avatar
  YasYas
  ترنجِ رسیده

  خواست نشون بده که انفجار نوت٧ دیگه تکرار نمیشه و خیال کاربراش و مطمئن کرد

 3. Avatar
  BENI.chalton
  ترنجِ نرسیده

  وقتی کارشناسان میگن بهترین گوشی تاریخ موبایل اس ۸ سامسونگ هست بی راه نمیگن،این نشون دهنده یه حرکت جدید تو باتری هست که سامسونگ انجام داده و بهترین کیفیت رو در دنیای تکنولوژی به کار برده.

 4. Avatar
  Mohamad1370Mohamad1370
  ترنجِ نرسیده

  بدون هیچ شکی بهترین گوشی جهانه
  فروش بالای این گوشی هم بهترین بودن این اسمارت فونو تایید خواهد کرد

 5. Avatar
  XzpSony2017XzpSony2017
  ترنجِ نرسیده

  نکنه اینم باید آتیش میگرفت بعد اون همه ضرر نوت ۷

 6. Saeed Mohammadipouya
  Saeed MohammadipouyaSaeed Mohammadipouya
  ترنجِ رسیده

  میبینم که سونی و موراتا به دادش رسیدن

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,646 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,820 ترنج
 3. 3# m.b - 12,483 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,623 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,153 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,391 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,813 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,539 ترنج
کانال تلگرام ترنجی