حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

باتری گلکسی اس ۸ آتش نمی گیرد!

سینا عطایی

نیمه دوم سال ۲۰۱۶ بازه ای پر فراز و نشیبی برای سامسونگ بود. فرازهای پیش فروش قوی و بازخوردهای بسیار مثبت اهالی رسانه تا نشیب های آتش گرفتن باتری گلکسی نوت ۷ و رسیدن کار به جایی که این مدل به کل از بازار جمع آوری شد. یکی از نگرانی های مشخص کاربران پس از آن فاجعه، تکرار آن برای گلکسی اس ۸ است. هر چند سامسونگ با تمرکز تمام روی بازنگری و ابداع روش های کنترل کیفیت باتری سعی دارد تا آب رفته را به جوی بازگرداند اما تا در عمل این ادعا ثابت نشود نمی توان انتظاری از کاربر داشت. امروز ویدیویی دیدیم که پیش بینی پایان آن را اشتباه انجام دادیم، بد نیست که آن را با هم ببینیم.

تست های عجیب غریب زیادی را دیده ایم. از خم شدن بگیرید تا ضد آب بودن، تست نوشابه یا حتی تست چکش! یک کانال در یوتیوب با رویکرد جالبی با اسم “چی توشه؟!” ویدیوهای جالبی را در زمینه های مختلف منتشر می کنند. این بار می خواهند ببینند داخل گلکسی اس ۸ چیست؟ در ادامه شما را به تماشای این ویدیو دعوت کرده و سپس درباره آن صحبت می کنیم:

همانطور که دیدید، پس تلاش های نافرجام و در نهایت باز کردن دستگاه با حرارت دادن آن، اقدام به بریدن آن از وسط کردند. این بریدن تا باتری گلکسی اس ۸ ادامه یافت و نگرانی از آتش گرفتن آن با توجه به علایم ظاهری دستگاه قوت گرفت. پس از انتقال دستگاه به محیط بیرون جالب اینجاست که باتری آتش نگرفت. حتی پس از وارد کردن کاتر به داخل آن هیچ اتفاقی نیفتاد. عموما در چنین شرایطی باید شاهد آتش گرفتن باتری و حتی انفجار آن باشیم که هیچ موردی دیده نشد. این یک خبر خیلی خوب برای طرفداران و کسانی که این دستگاه را پیش خرید کرده اند است. البته مسلما این موضوع باید بیشتر بررسی شود که سامسونگ در ساخت باتری های گلکسی اس ۸ چه تدبیری اندیشیده است که حتی با وجود ورود کاتر به باتری هیچ اتفاقی نیفتاد.

نظر شما چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. mega08
  ترنجِ نرسیده  0  0

  واقعا . خوب کار کرده رو باتریش

 2. Yas
  ترنجِ نرسیده  0  0

  خواست نشون بده که انفجار نوت٧ دیگه تکرار نمیشه و خیال کاربراش و مطمئن کرد

 3. BENI.chalton
  BENI.chalton
  ترنجِ رسیده  0  0

  وقتی کارشناسان میگن بهترین گوشی تاریخ موبایل اس ۸ سامسونگ هست بی راه نمیگن،این نشون دهنده یه حرکت جدید تو باتری هست که سامسونگ انجام داده و بهترین کیفیت رو در دنیای تکنولوژی به کار برده.

 4. Mohamad1370
  ترنجِ نرسیده  0  0

  بدون هیچ شکی بهترین گوشی جهانه
  فروش بالای این گوشی هم بهترین بودن این اسمارت فونو تایید خواهد کرد

 5. XzpSony2017
  ترنجِ نرسیده  0  0

  نکنه اینم باید آتیش میگرفت بعد اون همه ضرر نوت ۷

 6. Saeed Mohammadipouya
  Saeed Mohammadipouya
  ترنجِ نرسیده  0  0

  میبینم که سونی و موراتا به دادش رسیدن

10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 7,747 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,493 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 5,182 ترنج
 4. 4# Pouya - 4,954 ترنج
 5. 5# Sajad - 4,355 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 3,867 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,679 ترنج
 8. 8# REZA - 2,635 ترنج
 9. 9# BeFair - 2,603 ترنج
 10. 10# Amin - 2,515 ترنج
کانال تلگرام ترنجی