5 × سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

سامسونگ نمونه اولیه اسمارتفون های خم‌شونده با صفحه دوگانه را آزمایش می‌کند!

در طی چند سال گذشته تعداد زیادی شایعه درباره بلندپروازی سامسونگ برای طراحی و تولید گوشی هایی با صفحه نمایش خم شونده وجود داشته است. در سال ۲۰۱۷  بعد از اینکه این غول تکنولوژی سئولی گلکسی ایکس را ثبت کرد و این شایعه ها داغ تر شد. احتمالا در سه ماهه چهارم ۲۰۱۷ شاهد رونمایی دستگاه افسانه‌ای سامسونگ باشیم؛ برای جزییات بیشتر با ترنجی همراه باشید.

اکنون ET News افشا کرد؛که احتمالا سامسونگ آزمایش اولین نمونه‌های اسمارتفون‌هایی با صفحه دوگانه را شروع کرده است. طبق منابع نا مشخص اسم این نمونه اولیه گلکسی ایکس است .ظاهرا دستگاه های خم شونده  را میتوان تا ۱۸۰ درجه باز کرد و آن ها دارای دو صفحه نمایش امولد هستند که توسط یک لولا به هم متصل شده‌اند . یکی از این منابع علت این آزمایش ها را اینگونه توضیح داد:

به نظر می‌رسد سامسونگ آرام و محتاطانه این صفحه نمایش‌های دوگانه را  آزمایش می‌کند تا ایده های مربوط به اسمارتفون های آینده را تکمیل کند.

این منبع همچنین اشاره کرد که سامسونگ در حال تلاش برای نهایی کردن تحقیقات مربوطه با هدف کلی تولید تعدادی محدود از گلکسی ایکس در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ می‌باشد . لازم به ذکر است که سامسونگ سفارش۲۰۰۰-۳۰۰۰ واحد صفحه نمایش دوگانه برای ساخت این دستگاه را داده‌ا ست!

همانطوری که می‌دانید نباید به اطلاعاتی  که از از منابع  ناشناس و یا با نام مستعار در فضای مجازی منتشر می‌شود اطمینان کرد و اصولا نباید جدی گرفت. اگر چه که علاقه کمپانی های بزرگی مانند اپل، ال جی، سامسونگ به تولید دستگاه های الکترونیکی  با صفحه نمایش خم شونده بر کسی پوشیده نیست. پس چندان دور از ذهن به نظر نمی‌رسد که در آینده ای نزدیک سامسونگ اسمارت‌فون های منعطف خود را رونمایی کند.

 

 

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  mega08mega08
  ترنجِ رسیده

  فک نکنم زیاد استقبال بشه .مثه gflex یا round . چون مردم ریسک نمیکنن .بگیرن ببینن چیه .

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,815 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,890 ترنج
 3. 3# m.b - 12,572 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,679 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,308 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,457 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,854 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,578 ترنج
کانال تلگرام ترنجی