3 + دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

احتمال استفاده اپل از شیشه خمیده در پنل پشتی آیفون ۸ وجود دارد

عارف کمانی

نوشته

3 سال قبل | یک دیدگاه | اپل ، اخبار

هر چه به سال ۱۳۹۶ و شهریور ماه داغ نزدیک می‌شویم ، اطلاعات بیشتری در خصوص پرچمدار جدید اپل منتشر می‌شود. براساس آخرین اطلاعات ، ممکن است شاهد یک طرح تازه در آیفون ۸ باشیم که حسابی طرفداران را به وجد خواهد آورد.

با ترنجی همراه باشید…

هم اکنون اپل در حال انجام آزمایشات مختلف بر روی نسخه‌های متعدد آیفون ۸ است تا سرانجام یکی از آن‌ها را برای امسال انتخاب کند. هنوز به صورت کامل تصویری از آیفون ۸ لو نرفته و شکل این پرچمدار اندکی برای ما مجهول است. گفته می‌شود که آیفون جدید دارای نمایشگری در حدود ۵٫۷ یا ۵٫۸ اینچ خواهد بود. خبرهای مختلفی منتشر شده است که استفاده اهالی کوپرتینو از نمایشگر OLED را تایید می‌کند. حالا براساس اطلاعات تکمیلی ، اپل قصد دارد از شیشه خم شده به وسیله حرارت در پنل پشتی آیفون استفاده کند.

احتمالا آیفون ۸ از شارژر بی سیم با پشتیبانی از فواصل دور پشتیبانی خواهد کرد. ممکن است به همین دلیل از شیشه در این قسمت استفاده شده باشد. اپل جدیدا با کمپانی چینی Beil Crystal وارد مذاکره شده است تا چند نمونه آزمایشی شیشه خمیده برای آیفون بسازد. آیفون جدید فاقد دکمه هوم است و نمایشگر بخش بزرگی از پنل جلویی را اشغال کرده است.

Samsung's glass thermoforming process

شیشه ترمو فورمد چیز جدیدی نیست و پیش از آن شاهد استفاده از همین شیشه در پرچمداران سامسونگ بوده‌ایم. برای ساخت و تغییر شکل آن باید تا ۸۰۰ درجه به شیشه حرارت داد.

نظر شما در این رابطه چیست؟

 

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  Sajadsajad.emo
  ترنج لاگژری

  شیشه خمیده پتنت نشه صلوات!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,695 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,963 ترنج
 3. 3# m.b - 11,134 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,853 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,526 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,498 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,343 ترنج
 8. 8# نیما عرفانی - 8,166 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,164 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی