حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

مایکروسافت باز هم اخراج می‌کند!

مشکل مایکروسافت با کارمندان خود به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها به پایان برسد چون به رغم شکایت تنی چند از کارمندان اخراج شده این شرکت ردموندی گویا هنوز درس عبرت نگرفته و همچنان بر روند اخراج پرسنل خود پافشاری می‌کند.

آن گونه که منابع خبری گزارش داده‌اند بخش منابع انسانی شرکت مایکروسافت پس از تشکیل جلسه‌های متعدد به این نتیجه رسیده است که باید با ۷۰۰ نفر از پرسنل این شرکت خداحافظی کند اما این تعداد تنها بخش اندکی از اخراجی‌های مایکروسافت است چراکه در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ نیز تعداد ۲,۸۵۰ نفر از این شرکت اخراج شدند.

شرکت مایکروسافت چیزی نزدیک به ۱۲۰ هزار پرسنل در سرتاسر دنیا دارد. تعداد پرسنل مایکروسافت پس از خرید لینکدین به قیمت ۲۶٫۲ میلیارد دلار به این تعداد افزایش یافت که تعداد ۵۵۰۰ نفر از آنها در شرکت مادر مشغول به کار هستند. با این همه، این ریزش نیرو ظاهرا شامل حال لینکدین نمی‌شود.

مایکروسافت در چند سال اخیر دست به اخراج نیروهای خود زده است که تازه‌ترین آن به اخراج ۴۰۰ نفر از دفتر اسکایپ در لندن مربوط می‌شود. بقیه اخراج‌ها با هدف تجدید ساختار بخش موبایل صورت گرفته است که ضمن آن تعداد زیادی از بخش موبایل و نیز فروش جهانی اخراج شدند.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”https://www.neowin.net/news/microsoft-reportedly-laying-off-more-employees”]neowin[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# احمد - 8,062 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,627 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 5,400 ترنج
  4. 4# Pouya - 5,272 ترنج
  5. 5# Sajad - 4,614 ترنج
  6. 6# Mortazavi - 3,972 ترنج
  7. 7# دکتر رسول آریان - 3,696 ترنج
  8. 8# REZA - 2,794 ترنج
  9. 9# Amin - 2,694 ترنج
  10. 10# BeFair - 2,603 ترنج
کانال تلگرام ترنجی