شانزده − 9 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

نگاهی به‌ظاهر جدید رابط کاربری فروشگاه گوگل پلی داشته باشید

سینا سهیلی‌فر

نوشته

4 سال قبل | بدون دیدگاه | Android ، اخبار ، گوگل

فروشگاه گوگل پلی به‌زودی یک به‌روزرسانی در رابط کاربری خواهد داشت و این ظاهر جدید در نسخه ۷٫۱٫۱۵ این فروشگاه در دسترس قرار خواهد گرفت و برخی از این تغییرات به‌تازگی فاش شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا باهم نگاهی کوتاه به این تغییرات داشته باشیم.

همان‌طور که در تصویر پایین مشاهده می‌کنید دکمه‌ی Install (نصب) عریض‌تر از قبل شده و در واقع تمام عرض صفحه را می‌پوشاند که احتمالاً این تغییر به‌منظور کمک به افراد کم‌بینا و همین‌طور افرادی که انگشتان درشتی دارند انجام شده است. به‌علاوه کادری که در زیر نام توسعه‌دهنده‌ی نرم‌افزار موجود بود و محدوده‌ی سنی مناسب برای اپلیکیشن را نشان می‌داد نیز حذف شده است. همین‌طور نشانی که اپلیکیشن را به عناوین مشابه مرتبط می‌کرد و نشانی که دسته‌بندی اپلیکیشن را نشان می‌داد نیز حذف شده‌اند. این رابط تازه همچنان میانگین امتیازات کسب شده‌ی اپلیکیشن را به شکل ستاره‌ها نشان می‌دهد و رقم حدودی تعداد دانلود نرم‌افزار نیز هنوز نمایش داده می‌شود، اما این دو مورد دیگر در میان یک نشان قرار ندارند و درست زیر دکمه‌ی نصب نوشته شده‌اند. در ضمن تصاویر گرفته‌شده از داخل اپلیکیشن نیز بزرگ‌تر از قبل شده و لینک READ MORE نیز جابجا شده است.

این رابط کاربری تازه در یک نکسوس ۶P با اندروید ۷٫۱٫۱ مشاهده شده و می‌توانید ظاهر قبلی و جدید را در تصاویر زیر مقایسه کنید.

۱ ۲

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.phonearena.com/news/Take-a-look-at-the-Google-Play-Stores-new-UI-for-individual-apps_id87462″]phonearena[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 17,672 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,823 ترنج
  3. 3# m.b - 12,492 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,623 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,169 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,399 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,813 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
  9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
  10. 10# Dr.Nazer - 8,550 ترنج
کانال تلگرام ترنجی