حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تبلیغات قابلیت ماژولار موتو مادز (Moto Mods) موتورولا

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | تماشا کنید ، موتورولا

سال ۲۰۱۶ را به راحتی می توان سال ایده های نو دانست، دستگاه های ماژولار، دو دوربینه، نمایشگرهای خمیده و یا حتی حذف جک ۳.۵ میلی متری صدا دانست. در زمینه ماژولارها دو شرکت شاخص وجود دارد، الجی و موتورولا. همانطور که در دستگاه های دو دوربینه دیدیم، روش های استفاده متفاوت بود. در زمینه ماژولارها نیز عملکرد این دو شرکت متفاوت بود. با در نظر گرفتن همه موارد می توان گفت موتورلا و لنوو ایده کامل تر و جذاب تری است. در ادامه می خواهیم ویدیو تبلیغاتی این شرکت پیرامون قابلیت ماژولار خود که به نام moto mods برندسازی شده است را ببینیم، با ترنجی همراه باشید.

گفتیم ایده موتورلا به نسبت الجی برای یه موبایل ماژولار بهتر است، اما چرا؟ دلیل اول سهولت در استفاده است، شما به راحتی و به لطف به اصطلاح آهنربایی بود ماژول ها می توانید از امکانات جدید اضافه شده توسط ماژول ها بهره ببرید. علاوه بر آن ماژول های مفیدی چون پروژکتور و دوربین باقی موارد نیز سهولت در استفاده را دارند. نکته مهم نیز آن است که بدون نیاز به خاموش شدن دستگاه از آن ها استفاده کنید.

در ادامه شما را به تماشای این ویدیو دعوت می کنیم:

 نظر شما درباره دستگاه ماژولار چیست؟ ایده الجی بهتر است یا موتورلا؟

[button type=”link” link=”http://www.phonearena.com/news/New-Moto-Mods-video-shows-you-how-fast-you-can-add-accessories-to-your-Moto-Z-handset_id86034″]phonearena[/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# احمد - 7,755 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,501 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 5,182 ترنج
  4. 4# Pouya - 4,959 ترنج
  5. 5# Sajad - 4,365 ترنج
  6. 6# Mortazavi - 3,871 ترنج
  7. 7# دکتر رسول آریان - 3,679 ترنج
  8. 8# REZA - 2,637 ترنج
  9. 9# BeFair - 2,603 ترنج
  10. 10# Amin - 2,522 ترنج
کانال تلگرام ترنجی