18 − پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

ترنج‌اَپ: بروجلو ؛ عبور از مسیر

سروش نصرپور

نوشته

4 سال قبل | بدون دیدگاه | مطالب ترنجی

بعد از مدت‌ها شاهد پیشرفت اندکی در سبک و ایده‌ بازی‌های ایرانی هستیم و کمی به تیم‌های بازی سازی ایرانی امیدوار شده‌ایم. بازی چالشی بروجلو یکی از بازی‌های اعصاب‌خرد کنی است که شباهت بسیاری به بازی‌های شاهکار شرکت KetchApp دارد ولی این کجا و آن کجا! در ادامه با ترنجی همراه باشید…

بعد از دریافت بازی و ورود به صفحه آغازین ، در نگاه اول گرافیک سبک و چشم‌نواز حس خوبی را به کاربر منتقل می‌کند. بعد از فشردن دکمه شروع به سراغ قسمت اصلی بروجلو می‌رویم. در اصل شما کنترل یک ایموجی را در دست دارید و با لمس کردن صفحه شما این کاراکتر را کنترل می‌کنید و به سمت جلو حرکت می‌دهید. اگر بیش از حد در قسمتی بمانید حتما سقوط می‌کنید زیرا بعد از چند ثانیه قطعاتی به صورت پشت سر هم سقوط می‌کنند و کار برای شما سخت‌تر خواهد شد.

این بازی دارای داستان یا الگوریتم خاصی نیست و نیاز چندانی به راهنما ندارد ولی در آغاز راهنمایی بسیار کوچکی در کنار صفحه به شما نمایش داده می‌شود. محتوای این راهنما بدین شکل است: اگر سمت چپ صفحه نمایش را لمس کنید شخصیت اصلی بازی دو خانه به سمت جلو می‌پرد و و شما سه امتیاز دریافت خواهید کرد و اگر سمت راست صفحه نمایش را فشار دهید یک خانه به جلو حرکت می‌کنید و یک امتیاز می‌گیرید. برای به دست آوردن یاقوت کافیست مسیر بازی را طی کنید تا یاقوت‌هایی که سد راهتان قرار گرفته‌اند را جمع آوری کنید و برای خرید شخصیت‌های جذاب بازی خرجشان کنید. اگر در میان راه سقوط کردید و تمایل به ادامه مسیر داشتید کافیست ۲۰ یاقوت خرج کنید یا به تماشای ویدیو تبلیغاتی بنشینید. بعد از دانلود بازی و ثبت رکورد جدید امتیازتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 20,479 ترنج
  2. 2# ahmad - 16,341 ترنج
  3. 3# m.b - 14,556 ترنج
  4. 4# Mahdi - 12,696 ترنج
  5. 5# Sajad - 11,901 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 9,158 ترنج
  8. 8# Dr.Nazer - 9,092 ترنج
  9. 9# Amir galaxy - 9,070 ترنج
  10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سروش نصرپور
سروش نصرپور
سروش هستم. گرافیست ترنجی و عاشق دنیای اپلیکیشن‌ها و تکنولوژی
کانال تلگرام ترنجی