نه + 10 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

به زودی گوگل پیام همه‌ی نرم‌افزار‌های پیام رسان را ترجمه خواهد کرد

صدرا مخملی

نوشته

5 سال قبل | 4 دیدگاه | ترنجی

گوگل Translate ویژگی‌های بسیار جالب و کاربردی را ارائه می‌کند، شامل ترجمه‌ی گفتاری و ترجمه‌ی کلمات توسط دوربین است، در آخرین مورد گوگل اذعان کرد که می‌خواهد ترجمه‌ را به مرحله‌ی جدیدی از این بروزرسانی ببرد که پیغام‌ دریافتی از نرم‌افزارهای پیغام رسانی را هم می‌تواند ترجمه کند. نام پروژه Tap to Translate است و امروز در دهلی کشور هندوستان بصورت رسمی اعلام شد. با ترنجی همراه شوید.

با اعلام آقای Caesar Sengupta، معاون ریاست پروژه در گوگل، Tap to Translate به کاربر اجازه‌ می‌دهد که هنگامی یک پیغام دریافت کرد به راحتی آن را کپی کند و در یک صفحه‌ی کوچک بصورت خودکار معنی آن نشان داده می‌شود و برای اینکه در جریان مکالمه باقی بماند، کاربر می‌تواند حتی پیغام را به زبان خود بنویسند و مخاطب به زبان دیگر پیغام را دریافت کنند، هم معنی را داشته باشند و هم به مکالمه ادامه دهند. چیزی همانند ویژگی جدید مایکروسافت به نام Now on Tap است که کاربرانش را برای رهایی از نرم‌افزارهای دیگر پوشش می‌دهد.

Sengupta گفت این نرم‌افزار مخصوصا برای نرم‌افزارهای پیام رسان استفاده خواهند شد:

بالاترین کاربران گوگل Translate نیز کاربران هندی می‌باشند که از ترجمه‌ی بین هندی به انگلیسی را چندین بار در روز انجام می‌دهند، کپی برداری پیام‌، رفتن روی نرم‌افزار ترجمه، کپی ترجمه و انجام مراحل دیگر وقت زیادی از کاربران می‌گیرد.

زبان اصلی و مورد نظر گوگل کاملا مشخص نشده است. احتمال می‌رود Tap to Translate در اوایل فصل سال ۲۰۱۶ برای گوشی‌های اندرویدی ارائه گردد.

Google-will-soon-be-able-to-translate-message-text-within-any-app

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Google-will-soon-be-able-to-translate-message-text-within-any-app_id76717″ target=”blank” background=”#3ea075″ rel=”nofollow”]Phonearena[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  SONY 1946none

  دیگه همه کار ها رو راحت کردن، کم مونده صبح به صبح نون بگیرن برات بیارن :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch:

 2. Avatar
  Chaarshir_ahwaznone

  اسکایپ ۷٫۱۳ اینکارو میکنه رو ویندوز

  الان نسخه اسکایپ ۷٫۱۷

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,886 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,754 ترنج
 3. 3# m.b - 13,957 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,911 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,426 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,127 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,900 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,894 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,766 ترنج
قاصدک 24
تترایران
صدرا مخملی
صدرا مخملی
شروعی تازه ....
کانال تلگرام ترنجی