بیست − 11 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

سامسونگ شایعه فروش بخش تجهیزات مخابراتی خود را تکذیب کرد

صدرا مخملی

نوشته

3 سال قبل | 4 دیدگاه | ترنجی

امروز سامسونگ با واکنشی سریع در پی شایعاتی که مبنی بر تصمیمش برای فروش بخش تجهیزات مخابراتی‌ در فضای مجازی منتشر شده بود، این موضوع را تکذیب کرد. این شرکت با توضیحاتی صریح و رسمی بیان نموده است که به هیچ وجه قصد فروش بخش تجهیزات مخابراتی خود را ندارد. در ادامه با ما همراه باشد.

سامسونگ اعلام کرده است که در حال حاضر بر روی سیستم‌های مخابراتی موبایل و دیوایس‌های مرتبط به اپراتورهای ۴G در آمریکا، ژاپن، کره و همچنین در آسیای جنوبی و اروپا سرمایه گذاری هنگفتی انجام داده و با توجه به روابط با ارزشی که این روزها بین این اپراتورها و شرکت سامسونگ ایجاد شده است محال است که بخواهد تجهیزات مخابراتی‌اش را برای فروش قرار دهد. این غول کره‌ای که هر ساله ده‌ها میلیارد دلار در زمینه تجهیزات مخابراتی سرمایه گذاری می‌کند، همواره در تلاش است تا بتواند به روند تولید تکنولوژی‌های آتی خود سرعتی بیشتر بدهد، اکنون چه طور می‌شود این شرکت که با این حجم کلان سرمایه گذاری کرده است تصمیم به خروج از مسیر اهدافش بگیرد و بخش تجهیزات مخابراتی‌اش را به حراج بگذارد؟ درضمن سامسونگ به تازگی با شرکت مخابراتی آل جی یوپلاس به منظور توسعه فناوری ۵G نیز تفاهمی دوجانبه امضا کرده است که اکنون مراحل استاندارد سازی این تکنولوژی در حال انجام است و این موضوع می‌تواند یکی دیگر از مدارکی باشد که اثبات می‌کند سامسونگ قصد فروش تجهیزات مخابراتی خود را ندارد.

شاید اگر ریشه یابی کنیم، منشأ اصلی شایعه‌های امروز در زمینه فروش بخش تجهیزات مخابراتی سامسونگ تصمیمات اخیر خود این شرکت باشد، زیرا چندی پیش متوجه شدیم سامسونگ تصمیم گرفته است تا قید رقابت در بازار دوربین‌های دیجیتالی را در آلمان بزند که این موضوع شاید دلیلی مهم باشد که نشان دهد این غول کره‌ای قصد دارد شعباتی که در بازارهای کم سود فعالیت می‌کنند را نیز تعطیل کند.

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2015/11/25/no-samsung-isnt-selling-its-network-business/” background=”#07a467″]sammobile[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. SAMSUNG _ The Best Brand  0  0

  هر کی بخواد کوچکترین شایعه ای رو مبنی بر تخریب وجه ی سامسونگ منتشر کنه با پاسخ کوبنده ی رسمی سامی جون همراه خواهد بود :

  “”سامسونگ اعلام کرده است که در حال حاضر بر روی سیستم‌های مخابراتی موبایل و دیوایس‌های مرتبط به اپراتورهای ۴G در آمریکا، ژاپن، کره و همچنین در آسیای جنوبی و اروپا سرمایه گذاری هنگفتی انجام داده و با توجه به روابط با ارزشی که این روزها بین این اپراتورها و شرکت سامسونگ ایجاد شده است محال است که بخواهد تجهیزات مخابراتی‌اش را برای فروش قرار دهد. این غول کره‌ای که هر ساله ده‌ها میلیارد دلار در زمینه تجهیزات مخابراتی سرمایه گذاری می‌کند، همواره در تلاش است تا بتواند به روند تولید تکنولوژی‌های آتی خود سرعتی بیشتر بدهد، اکنون چه طور می‌شود این شرکت که با این حجم کلان سرمایه گذاری کرده است تصمیم به خروج از مسیر اهدافش بگیرد و بخش تجهیزات مخابراتی‌اش را به حراج بگذارد؟ درضمن سامسونگ به تازگی با شرکت مخابراتی آل جی یوپلاس به منظور توسعه فناوری ۵G نیز تفاهمی دوجانبه امضا کرده است که اکنون مراحل استاندارد سازی این تکنولوژی در حال انجام است و این موضوع می‌تواند یکی دیگر از مدارکی باشد که اثبات می‌کند سامسونگ قصد فروش تجهیزات مخابراتی خود را ندارد.””

  SAMSUNG _ Feel The Ultra Power B-)

 2. حسین  0  0

  همون بنجل ساز کاری کرده که شما از سوزش زیاد این جا به دری وری گفتن و …شعر گفتن رو آ.وردید !!!

 3. hazhparsa  0  0

  این چه کامنتاییه میزارین اخه با این کارت فقط داری باعث میشه کاربرایه این سایت بیشتر از پیش از سامسونگ متنفر بشن اگه میخوای اینقد بیمنطق باشی عکس و اسم سامسونگو از پروفایلت بردار تا هم اسم اون کمپانیو تو این سایت کوچیک نکنی هم کاربرا فکر نکنن همه فن های سامسونگ مثله تو هستن :negative:

 4. SONY 1946  0  0

  جناب i love Samsung
  در حدی نیستی که بخوای اسم سونی به زبون بیاری،چه برسه بخوای دربارش نظر بدی

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 10,201 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,996 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,833 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,388 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 5,274 ترنج
 7. 7# _V_ - 4,566 ترنج
 8. 8# m.b - 4,338 ترنج
 9. 9# Mortazavi - 4,192 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 3,913 ترنج
کانال تلگرام ترنجی