4 × پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

حقوق مدیران سامسونگ به شدت کاهش یافته است!

صدرا مخملی

نوشته

5 سال قبل | 9 دیدگاه | ترنجی

مدیران سامسونگ امسال با افت شدید در آمد روبه رو شده اند و متاسفانه همین کاهش حقوق باعث شده تا با یک تأثیر مستقیم، محصولات این شرکت با کاهش چشم گیر فروش مواجه شوند. بر طبق جدیدترین گزارش منتشر شده که از درآمد اعضای هیئت مدیره‌ی این شرکت پرده بردارشته است، واوه هیون جانشین هیات رئیسه با درآمدی سالیانه  ۳.۲۵ میلیون دلار، در حالی که درآمد سال پیش او دقیقاً دو برابر این مبلغ بوده است رتبه ی اول بیشترین درآمد را در بین کارمندان سامسونگ به خود اختصاص داده بود. در ادامه همراه ترنجی باشید.

یو بو کیون رئیس بخش تجارت محصولات الکترونیکی نیز با یک میلیون کاهش حقوق نسبت به بازه مشابه در سال قبل اکنون ۲ میلیون دلار درآمد سالانه دارد و این میزان درآمد، به ناچار او را در مقام دوم جای داده است. اما شاید در رتبه‌ی سوم بیشترین کاهش درآمد مشمول شین جانگ گیونگ، مدیر تجارت موبایل سامسونگ است که درآمد فعلیش را به حدود یک پنجم درآمد سال قبلش تنزل داده است.

قطعاً این افت مبالغ حقوقی می‌تواند تأثیر بسزایی در فروش محصولات سامسونگ داشته باشد البته اکنون هم شاهد کاهش فروش سامسونگ هستیم و این موضوع  به حدی جدی شده است که شایعاتی مبنی بر اخراج چند تن از مدیران عالی رتبه این شرکت به گوش می‌رسد. آیا به نظر شما می‌شود پیش بینی کرد که سامسونگ تا چند سال آینده همچنان بتواند به حیات خود در همه صنایعی که در دست دارد ادامه دهد؟

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/samsung_ceos_salaries_drop_due_to_poor_sales-blog-15044.php” background=”#189d5c”]gsmarena[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  milad daneshnone

  به نظرتون جی اس ام ارنا خیلی خیلی خیلی اغراق نکرده ؟؟؟ دیگه یه طور مطلب نوشته انگار سامسونگ اعلام ورشکستگی کرده

 2. Avatar
  Sajjadnone

  اون زمانی که نباید حقوق بالا میگرفتن با فروش پلاستیکاشون قد کافی ب جیب زدن.
  گهی زین ب پشت

 3. Avatar
  just samsungnone

  اینا مدیران بخشهای مختلف هستن نه تلفن همراه سامسونگ بخشهای زیادی داره که خیلی هاش سود اوری زیادی براش نداره هرچه این بخشها رو کمتر کنه میتونه بهتر مدیریت کنه کل مجموعه رو دوستانی هم که حال کردن این ربطی به موبایل نداشت ‌ خوشحال نشید ترول های سونی .اونی که در اودرز قرار داره ورشکست میشه نه اونی که در صدره

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,700 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,264 ترنج
 3. 3# m.b - 13,165 ترنج
 4. 4# Sajad - 11,009 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,976 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,931 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,987 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,798 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,690 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,647 ترنج
قاصدک 24
تترایران
صدرا مخملی
صدرا مخملی
شروعی تازه ....
کانال تلگرام ترنجی