11 − 10 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

حدود ۲۰۰ نفر از کاربران اینسایدر، بیلد ۱۰۵۳۶ ویندوز ۱۰ موبایل را نصب کردند

امیرحسین ایزدی

نوشته

4 سال قبل | 2 دیدگاه | ترنجی

جدیدترین بیلد ویندوز ۱۰ موبایل یعنی بیلد ۱۰۵۳۶، چندی پیش برای بعضی از کاربران اینسایدر لو رفت و موفق به نصب آن شدند اما به نظر می‌رسد که این نسخه هم باگ بزرگی را در خود دارد و به همین دلیل، مایکروسافت تصمیم گرفت تا این نسخه را به صورت عمومی منتشر نکند. Gabe Aul خبر داده است که حدود ۲۰۰ نفر از کاربران اینسایدر، بیلد ۱۰۵۳۶ ویندوز ۱۰ موبایل را نصب کرده‌اند. در ادامه همراه ترنجی باشید.

Gabe Aul از مایکروسافت گفته است که حدود ۲۰۰ نفر از کاربران اینسایدر، بیلد ۱۰۵۳۶ ویندوز ۱۰ را بر روی گوشی ویندوزی خود نصب کرده‌اند. در این نسخه، باگی وجود دارد که ممکن است مانع دریافت این نسخه بر روی گوشی ویندوزی‌شان شود اما کاربرانی که موفق به نصب بیلد ۱۰۵۳۶ ویندوز ۱۰ موبایل شده‌اند، باید به ویندوز فون ۸٫۱ برگشته و سپس برای انتشار نسخه‌ی جدید ویندوز ۱۰ موبایل صبر کنند.

همچنین کسانی که بیلد ۱۰۵۳۶ را نصب کرده‌اند، نمی‌توانند به صورت مستقیم، بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کنند. کاربران این نسخه در هنگام خرید یک برنامه، با کرش کردن برنامه‌ی Store مواجه می‌شوند. انتظار می‌رود که در روزهای آینده، بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل برای کاربران اینسایدر عرضه شود.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Cancelled-Windows-10-Mobile-build-installed-by-200-insiders_id73709″ background=”#5ab28d”]PhoneArena[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. trojan  0  0

  خبرتون کامل نیست….
  ۱.این بیلد منتشر نشد اصلا
  ۲.گابریل یک نظر سنجی گذاشت و اعلام کرد این بیلد رو اماده داریم اما مشکل خرید نرم افزار هست میخاین بیاد یا نه…که بیشتر گفتن بیاد…اما اخر شب اعلام کرد یک باگ دیگه کشف شده که کسانی اینو نصب کنن دیگه نمیتونن بیلد های بعدیو نصب کنن و کلا کنسل شد این باگ
  ۳.این اشخاصم لو رفت واسشون نه منتشر و نصبیدن….
  ۴.ببلد بعدی تا اخر هفته میاد

 2. Sajjad  0  0

  کلا مایکروسافت داره جون میکنه یه ویندوز میده میده بیرون
  منم الان دارم مقدمات آپدیت به ویدوز ۱۰ (رو لب تابم البته) رو فراهم میکنم…تو این چیزام شانس درست درمون ندارم. خدا بخیر کنه!

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 9,904 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,613 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,136 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 4,510 ترنج
 7. 7# Mortazavi - 4,172 ترنج
 8. 8# =V= - 4,048 ترنج
 9. 9# m.b - 3,849 ترنج
 10. 10# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
کانال تلگرام ترنجی