حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

Moto Pulse و Moto Surround دو هدست بلوتوثی موتورولا معرفی شد

صدرا مخملی

نوشته

3 سال قبل | یک دیدگاه | ترنجی

موتورولا در جریان معرفی گوشی های جدیدش، از دو هدست بلوتوث به نام موتو پالس و موتو سوراند به طور رسمی معرفی کرد و برای معرفی یک سری دستگاه جدید جز گوشی ها، افراد حاضر در سالن را سوپرایز کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

موتورولا به طور رسمی دو هدست Moto Pulse و Moto Surround رونمایی کرد که هر دو از امروز برای فروش آماده می‌شوند. Moto Surround عملکری همانند Gear Circle دارد و در درون گوش جای می‌گیرد و ضد آب می‌باشد. قیمت این مدل ۵۹.۹۹ دلار برآورد شده و از امروز در سایت موتورولا قابل خرید است.

از طرف دیگر Moto Pulse مانند Beats Studio Wireless بوده و محیط گوش را احاطه می‌کند اما ضد آب نیست و با اندکی افزایش قیمت ۶۹.۹۹ دلار قیمت دارد. این هدست هم از امروز قابل خرید است.

هر دو از سیستم بلوتوث پشتیبانی کرده و موتو پالس تا ۱۸ ساعت باتری نگه می‌دارد. درحالی که موتو سوراند که مدل کوچک تر بوده ۱۲ ساعت شارژ نگه داشته و آهنگ پخش می‌کند. موتورولا برنامه ای برای هر دو هدفون ها تدارک دیده تا کاربر به راختی میزان شارژ باقی مانده را مطلع شود.

نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.androidcentral.com/motorola-announces-moto-pulse-and-moto-surround-two-new-bluetooth-headsets?utm_source=ac&utm_medium=dlvrit”]androidcentral[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

  1. Ari khan    0    0

    اگه کیفیت صداش خوب باشه میخرمش!!!موتورولا تا حالا گل کاشته!!!

کانال تلگرام ترنجی