حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

Moto Pulse و Moto Surround دو هدست بلوتوثی موتورولا معرفی شد

صدرا مخملی

نوشته

3 سال قبل | یک دیدگاه | ترنجی

موتورولا در جریان معرفی گوشی های جدیدش، از دو هدست بلوتوث به نام موتو پالس و موتو سوراند به طور رسمی معرفی کرد و برای معرفی یک سری دستگاه جدید جز گوشی ها، افراد حاضر در سالن را سوپرایز کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

موتورولا به طور رسمی دو هدست Moto Pulse و Moto Surround رونمایی کرد که هر دو از امروز برای فروش آماده می‌شوند. Moto Surround عملکری همانند Gear Circle دارد و در درون گوش جای می‌گیرد و ضد آب می‌باشد. قیمت این مدل ۵۹.۹۹ دلار برآورد شده و از امروز در سایت موتورولا قابل خرید است.

از طرف دیگر Moto Pulse مانند Beats Studio Wireless بوده و محیط گوش را احاطه می‌کند اما ضد آب نیست و با اندکی افزایش قیمت ۶۹.۹۹ دلار قیمت دارد. این هدست هم از امروز قابل خرید است.

هر دو از سیستم بلوتوث پشتیبانی کرده و موتو پالس تا ۱۸ ساعت باتری نگه می‌دارد. درحالی که موتو سوراند که مدل کوچک تر بوده ۱۲ ساعت شارژ نگه داشته و آهنگ پخش می‌کند. موتورولا برنامه ای برای هر دو هدفون ها تدارک دیده تا کاربر به راختی میزان شارژ باقی مانده را مطلع شود.

نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.androidcentral.com/motorola-announces-moto-pulse-and-moto-surround-two-new-bluetooth-headsets?utm_source=ac&utm_medium=dlvrit”]androidcentral[/su_button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Ari khan  0  0

  اگه کیفیت صداش خوب باشه میخرمش!!!موتورولا تا حالا گل کاشته!!!

10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 7,707 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,462 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 5,108 ترنج
 4. 4# Pouya - 4,885 ترنج
 5. 5# Sajad - 4,330 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 3,852 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,679 ترنج
 8. 8# REZA - 2,623 ترنج
 9. 9# BeFair - 2,603 ترنج
 10. 10# Amin - 2,498 ترنج
کانال تلگرام ترنجی