حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

نمایشگر بیرونی گلکسی زد فلیپ ۵ سامسونگ شکل پوشه خواهد بود!

نوشته

12 ماه قبل | بدون دیدگاه | سامسونگ، شایعات

نمایشگر بیرونی Galaxy Z Flip 5 یکی از فاکتورهایی است که در گزارش‌های پیرامون این دستگاه، اشارات زیادی دارد. هرچند هنوز تصویر کاملی از طرح نهایی نداشتیم اما می‌دانستیم که طراحی این نمایشگر به شکل ساده و مانند نسل‌های قبل آن هم نخواهد بود. به تازگی یک گزارش با اعتماد به نفس بالا و از یک منبع قابل منتشر شده که می‌گوید نمایشگر بیرونی گلکسی زد فلیپ ۵ سامسونگ شکل پوشه خواهد بود!

گلکسی زد فلیپ ۵

نمایشگر بیرونی گوشی‌های تاشو بخش مهمی از آن‌ها هستند. در بین گوشی‌های تاشو کوچک هم رقابت جدیدی روی افزایش اندازه نمایشگر بیرونی شکل گرفته است. شاید حتی برندها تلاش کنند فقط ۰.۱ اینچ نمایشگر بیرونی بزرگتری داشته باشند تا در برگه مشخصات یا استفاده‌های بازاریابی به یک برتری برسند.

سامسونگ امسال نسل پنجم گوشی‌های تاشو خود را به صورت تجاری عرضه خواهد کرد و تجربه طولانی در این بخش دارد. مسلما در تلاش است تا موقعیت برتر خود را حفظ کند.

آنطور که شنیده می‌شود، کره‌ای‌ها روی Galaxy Z Flip 5 می‌خواهند کمی جسورتر باشند و نمایشگر بیرونی آن را با طرحی خاص ارائه کنند.

این نمایشگر بیرونی شکلی شبیه به پوشه‌های کار دارد و در حقیقت تلاش می‌کند تا بخشی از فضای کنار دوربین دوگانه اصلی را دربربگیرد. متاسفانه درباره جزئیات پنل نمایشگر اطلاعاتی نداریم اما شکل کلی آن احتمالا به این تصویر نزدیک خواهد بود.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید که این طراحی برای شما جذاب است؟

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)