حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

مدیرعامل سامسونگ معرفی دو مدل گلکسی اولترا در رویداد Unpacked آینده را تأیید کرد

نوشته

2 ماه قبل | بدون دیدگاه | سامسونگ

تنها حدود دو هفته تا 2023 Unpacked سامسونگ فاصله داریم. با نزدیک‌تر شدن به تاریخ برگزاری این رویداد، مدیرعامل سامسونگ موبایل، TM Roh، اخیرا تأیید کرده است که دو مدل گلکسی اولترا در رویداد آینده معرفی خواهند شد. وی به مدل دقیق این دستگاه‌ها اشاره‌ای نکرده اما با توجه به انتظارات، تقریبا مطمئین هستیم که این مدل‌ها Galaxy S23 Ultra و Galaxy Tab S9 Ultra خواهند بود.

معرفی دو مدل گلکسی اولترا سامسونگ

امروز، رئیس بخش MX سامسونگ، دکتر TM Roh، یک پست وبلاگی را در سایت مطبوعاتی این شرکت منتشر کرد. این پست بیشتر بر نوآوری تلفن همراه، معنای نام تجاری Ultra در مجموعه گلکسی و چیزهای دیگری که انتظار دارید در چنین وبلاگی که پیش از برگزاری رویداد بزرگ این شرکت منتشر می‌شود، مشاهده کنید را به‌همراه دارد.

بااین‌حال، در میان تمام صحبت‌های تجاری در این وبلاگ، Roh به یک نکته جالب نیز اشاره می‌کند. در پایان وبلاگ، Roh بیان می‌کند که سامسونگ دو دستگاه از سری اولترا این شرکت را به‌نمایش خواهد گذاشت:

«Galaxy آینده همه چیز در مورد دوربین، عملکرد و پایداری است. به همین دلیل است که سیستم دوربین درجه یک ما هوشمندتر شده، عملکرد ما قوی‌تر می‌شود و اتصال ما بدون تأخیر خواهد شد. Galaxy آینده ما عملکرد و کیفیت را بازتعریف می کند؛ به این ترتیب اعتماد شما را جلب می‌کنیم.»

معرفی دو مدل گلکسی اولترا سامسونگ

معرفی دو مدل گلکسی اولترا سامسونگ

اما این دو دستگاه مورد اشاره توسط مدیرعامل سامسونگ موبایل چیست؟ متأسفانه، وی اشاره دقیقی به نام این مدل‌ها نکرده است. در داخل وبلاگ، او در مورد چگونگی ادغام تجربه Note با Ultra از زمان S20 صحبت می‌کند. پیش از این انتظار می‌رفت که سری گلکسی S23 در طول این رویداد معرفی شود. بنابراین یکی از دستگاه‌ها حتما Galaxy S23 Ultra خواهد بود.

کمی پایین‌تر، Roh در مورد Galaxy Tab S8 Ultra صحبت می‌کند. این احتمال وجود دارد که دستگاه دوم مدل اولترا تبلت گلکسی با نام احتمالی Galaxy Tab S9 Ultra باشد.

نظر شما درباره اشاره مدیرعامل سامسونگ موبایل به معرفی دو مدل گلکسی اولترا آینده چیست؟

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رپورتاژ آگهی پربازده
رپورتاژ آگهی پربازده
امیرحسین ملکی