حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

شانس برنده شدن در قرعه کشی پیش فروش سایپا ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ چقدر بود؟ همه مادران برنده شدند ⭐

نوشته

2 ماه قبل | بدون دیدگاه | اخبار داخلی، حتما بخوانید، خودرو

طرح پیش فروش سایپا ۱۲ اسفند ویژه مادران و عموم مردم برگزار شد. اگر شما هم در این طرح فروش شرکت کرده اید، بیاید ببینید شانس برنده شدن در قرعه کشی پیش فروش سایپا ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ چقدر بوده است؟ همچنین ظرفیت هر خودرو و زمان واریز وجوه را با هم مرور کنیم.

شانس برنده شدن در قرعه کشی پیش فروش سایپا

سایپا ۲ طرح مجزا پیش فروش ۱ ساله را برای محصولات خود انجام داد. در یک طرح فقط مادران می توانستند شرکت کنند. مادرانی که فرزند دوم یا بعدتر خود را پس از ۱۹ آبان ۱۴۰۰ به دنیا آورده باشند، واجد شرایط این طرح هستند.

تمام رنگ های کوییک دورنگ یا کوییک R را اینجا ببینید

❤️ شانس برنده شدن در طرح ویژه مادران

خب بیاید با شانس برنده شدن مادران گرامی آغاز کنیم. در این طرح ۴.۴۱۸ نفر شرکت کرده اند که ۳.۶۶۶ نفر واجد شرایط بودند. تعداد خودروهای اختصاص داده شده به این طرح ۱۷.۳۰۰ خودرو بوده است. با توجه به تکمیل نشدن ظرفیت، تمام ۳.۶۶۶ مادر واجد شرایط شرکت کننده در پیش فروش ۱ ساله سایپا برنده خرید خودرو از سایپا هستند! مبارک باشد⭐

◀️ شانس برنده شدن در طرح عموم متقاضیان

ظرفیت خودروهای سایپا برای ارایه در طرح پیش فروش ۱ ساله ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ برای عموم مردم

ظرفیت خودروهای سایپا برای ارایه در طرح پیش فروش ۱ ساله ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ برای عموم مردم

همانطور که می بینید، مجموع ۵۰.۴۹۵ متقاضی عمومی برای طرح پیش فروش ۱ ساله سایپا وجود داشته است. سایپا ۱۸.۲۰۰ خودرو را به این طرح اختصاص داده بود. این یعنی به صورت کلی تقریبا از هر ۳ نفر ۱ نفر برنده اول خواهد بود. اگر برنده اول تکمیل وجه نکند، برنده دوم و برنده سوم که در رزرو هستند انتخاب می شوند. شانس برنده شدن در اکثر خودروها تقریبا همین ۳۵ درصد است.

زمان واریز وجه برای برندگان خوش شانس پیش فروش ۱ ساله سایپا از ساعت ۸ دوشنبه ۱۶ اسفند تا پایان روز چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ است.

شما در این طرح شرکت کردید؟ برنده شدید؟ اگر در طرح فروش ایران خودرو شرکت کرده بودید می توانید شانس برنده شدن در قرعه کشی ایران خودرو برای طرح فروش فوری ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ را از اینجا ببینید:

شانس برنده شدن در قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ چقدر بود؟ + ظرفیت

همچنین مطالب زیر درباره محصولات سایپا می تواند برای شما جذاب باشد:

ماجرای تصادف شاهین سایپا با تویوتا کرولا ۲۰۱۳ چیست؟

 

رندر جدید خودرو سهند سایپا را ببینید

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)