حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

دانلود تم ۲۰۲۲ ویندوز ۱۱ با رنگ سال Very Peri 🟣

نوشته

8 ماه قبل | بدون دیدگاه | Windows 11، برترین‌های ترنجی

ویندوز ۱۱ با تغییرات ظاهری‌اش معروف است و البته پشتیبانی از نرم افزارهای اندرویدی که فعلا خیلی درخشان ظاهر نشده است. به جز تغییرات رابط کاربری می توان گفت که تصاویر زمینه Windows 11 یکی از جذاب ترین تغییرات آن است. مایکروسافت با ارایه یک قالب گرافیکی جدید برای Windows 11 که اتفاقا با رنگ سال ۲۰۲۲ آراسته شده است، به استقبال سال جدید میلادی می رود. اگر ویندوز 11 را نصب دارید می توانید همین حالا به دانلود تم ۲۰۲۲ ویندوز ۱۱ با رنگ سال Very Peri 🟣 بپردازید. با ترنجی همراه باشید.

دانلود تم ۲۰۲۲ ویندوز ۱۱

رنگ سال ۲۰۲۲ یک بنفش ویژه به اسم Very Peri است. این موضوع به تازگی اعلام شده و مایکروسافت هم در یک حرکت قابل تحسین هماهنگی هایی را انجام داده بود تا همزمان با عرضه آن یک قالب گرافیکی جدید برای Windows 11 ارایه کند.

شما می توانید تم ۲۰۲۲ مایکروسافت برای Windows 11 را از لینک زیر که به فروشگاه نرم افزاری مایکروسافت یا Microsoft Store هدایت می شود، دانلود کنید:

🟣🟣 دانلود تم ویندوز ۱۱ با رنگ سال ۲۰۲۲ 🟣🟣

در قالب گرافیکی جدید Windows 11 علاوه بر آن که سایه بنفش سال ۲۰۲۲ را خواهید داشت، ۴ تصویر زمینه جدید جذاب هم دارید که رنگ های واقعا زیبایی دارد. این تصاویر زمینه جدید ویندوز 11 همان ظاهر کلی تصاویر زمینه قالب گرافیکی اصلی این سیستم عامل را دارند اما با طیف رنگی گسترده تر و جدید می تواند نگاه جدیدی به سیستم شما اضافه کند. این ۴ تصویر زمینه جدید تم های روشن و تیره دارند و می توانند جذابیت بصری را روی حالت روشن و تیره به شما بدهد.

تم جدید ۲۰۲۲ برای Windows 11

تم جدید ۲۰۲۲ برای Windows 11

شما Windows 11 دارید؟ قالب گرافیکی جدید را دانلود کردید؟

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)