چهار × 4 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

واتس اپ در خطر است : رشد سریع سیگنال

سینا عطایی

نوشته

2 هفته قبل | 2 دیدگاه | پیام رسان

با توجه به بحث برانگیز بودن سیاست حفظ حریم خصوصی و اعلامیه جدید واتس اپ ، کاربران تصمیم به کوچ از واتس اپ گرفتند. یکی از بهترین برنامه های جایگزین برای واتس اپ را می توان سیگنال دانست. هر چند سیگنال در ایران فیلتر شد اما جالب است بدانید که با رشد سریع سیگنال باید گفت که واتس اپ در خاطر است.

رشد سریع سیگنال

از آنجا که ما به تاریخ اجباری شدن موافقت با شرایط جدید واتس اپ (۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) نزدیکتر شده ایم، کاربران بیش از هر زمان دیگری نصب Signal را آغاز کرده اند. طبق اخبار GulfNews سیگنال هم از نظر دانلود و هم از نظر کاربران فعال ماهانه در سه ماهه اول سال، سریع ترین اپلیکیشن در جهان است.

پاک کردن حساب کاربری سیگنال

سیگنال

همچنین برنامه دیگری وجود دارد که به عنوان جایگزینی برای WhatsApp مورد استفاده قرار می گیرد. تلگرام از ویژگی های بیشتری نسبت به واتس اپ برخوردار است، گرچه ممکن است یادگیری اولیه آن به همین سادگی نباشد. اما برای کسانی که با ویژگی های تلگرام آشنا هستند، می دانند که چقدر مفید است.

طبق گزارش، تلگرام در زمینه دانلود در رتبه ۳ قرار دارد. اگرچه، کاربران فعال ماهانه در تلگرام بسیار بیشتر هستند. طبق تجزیه و تحلیل های موجود، تلگرام در زمینه کاربران فعال ماهانه در سطح جهانی در رتبه ۲ است.

دلیل افزایش ناگهانی دانلود ها و کاربران فعال ماهانه را می توان سیاست جدید حریم خصوصی WhatsApp دانست. این مورد توجه همه قرار گرفت و کسانی که به حریم خصوصی خود اهمیت می دهند به دنبال برنامه های دیگر در بازار بودند. جدا از آن هم باید پذیرفت که WhatsApp بهترین برنامه پیام رسانی نیست.

با این سیاست حفظ حریم خصوصی عجیب و غریب، کاربران و دانلود این برنامه به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است. دانلود سیگنال و تلگرام روز به روز در حال افزایش است. سیگنال برای کسانی است که سادگی را ترجیح می دهند در حالی که تلگرام برای کسانی که تجربه ای غنی از ویژگی ها را می خواهند توصیه می شود. همچنین شما در تلگرام می توانید چت های واتس اپ را انتقال دهید.

همه چیز درباره انتقال چت و گروه واتس اپ به تلگرام ✅

 

 

gizchina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  MortazaviMortazavi
  ترنجِ خیلی رسیده

  اگه تلگرام فیلتر نبود بهترین گزینه ممکن واسه همه بود

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  واتس فقط برای تماس خوبه و گروه های خانوادگی😆

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,784 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,714 ترنج
 3. 3# m.b - 13,923 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,827 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,391 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,115 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,881 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,872 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,764 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی