سیزده − پنج =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

باتری آیفون ۱۳ بهتر از سری های قبلی خواهد بود

آیفون ۱۳ یکی از گوشی های مهمی خواهد بود که در ۲۰۲۱ معرفی می شوند و آخرین اطلاعات منتشر شده در مورد این دستگاه به این نکته اشاره دارد که هرکدام از گوشی های سری آیفون ۱۳ نسبت به نسل قبلی خود عمر باتری بهتری خواهند داشت. بر اساس یادداشت نوشته شده توسط تحلیل گر معروف محصولات اپل مینگ چی کوئو که MacRumors متوجه آن شده است، عمر باتری آیفون ۱۳ به دلیل بهره بردن از باتری های با ظرفیت بیشتر در مقایسه با سری آیفون ۱۲ بهتر خواهد بود.

عمر باتری آیفون ۱۳ بهتر خواهد بود

اطلاعات کوئو معمولا درست هستند، اما توجه داشته باشید که ما فقط با یک «Investor’s Note» طرف هستیم و هیچ تضمینی وجود ندارد که این اطلاعات در هنگام عرضه سری جدید آیفون در امسال درست از آب در بیایند.

کوئو در یادداشت خود نوشته است : «به لطف طراحی جدید خیلی از قطعات مورد استفاده در آیفون، اکنون فضای بیشتری در دسترس است و به همین دلیل نیز آیفون های ۲۰۲۱ از ظرفیت باتری بیشتری بهره خواهند برد. بنابراین مدل های آیفون ۲۰۲۱ کمی سنگین تر از سری آیفون ۱۲ هستند. این طراحی جدید که به ایجاد فضای بیشتر برای باتری منتهی شده است شامل یکپارچه سازی درگاه سیم کارت با برد اصلی و کاهش ضخامت ماژول های اپتیکال جلویی می شود. »

اپل می تواند با افزایش عمر باتری آیفون ۱۳ با گوشی های اندرویدی در زمینه باتری هم رقابت کند

وقتی صحبت از آیفون های ۲۰۲۱ می کنیم، یعنی هر گوشی هوشمندی که اپل تصمیم بگیرد امسال عرضه کند، و در حال حاضر ما انتظار داریم که گوشی های مورد نظر همان سری آیفون ۱۳ باشند، اما ممکن است که سری آیفون 12S به جای آیفون ۱۳ معرفی شوند.

باز طراحی که به افزایش فضای داخلی منجر شود یک حرکت جالب از طرف اپل است و هر فضای اضافی درون گوشی به معنی این خواهد بود که عمر باتری آیفون ۱۳ افزایش خواهد یافت. یک گوشی هوشمند کمی سنگین تر در ازای عمر باتری بهتر تصمیمی است که خیلی از کاربران از آن استقبال خواهند کرد.

عمر باتری آیفون ۱۲ مشخص شد

اگر می خواستید به سراغ یک گوشی با عمر باتری بالا بروید، آیفون های اپل هیچ وقت گزینه ایده ال شما نبودند، بنابراین افزایش ظرفیت باتری درون هرکدام از این گوشی ها ممکن است سبب تغییرات زیادی در عمر باتری آیفون ۱۳ شود تا این گوشی ها بهتر بتواند با بهترین گوشی های اندرویدی رقابت کند.

به دلیل همه گیری کووید ۱۹ اپل سری آیفون ۱۲ را کمی دیرتر از تاریخ همیشگی معرفی آیفون ها عرضه کرد. اما ما امسال انتظار داریم که اپل به تاریخ قبلی برگشته و سری آیفون ۱۳ را در ماه سپتامبر عرضه کند.

همچنین گفته می شود که اپل در سوم فروردین ماه مراسمی خواهد داشت و در طی آن محصولات متنوعی از جمله آیپد پرو ۲۰۲۱ ، AirTags اپل و شاید یک اپل TV جدید پرده برداری کند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  پسرفت نکنه صلوات🤪

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,912 ترنج
 2. 2# ahmad - 17,081 ترنج
 3. 3# m.b - 15,543 ترنج
 4. 4# Mahdi - 13,489 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,476 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,481 ترنج
 7. 7# Dr.Nazer - 9,244 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 9,192 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,152 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,787 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
امیرحسین کریم نژاد
کانال تلگرام ترنجی