یک × 5 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تعداد اپل واچ فعال در جهان به ۱۰۰ میلیون دستگاه رسید، ۱۰ درصد دارندگان آیفون!

سینا عطایی

نوشته

3 هفته قبل | 2 دیدگاه | اپل ، گجت‌های پوشیدنی

به یاد دارید که دو هفته پیش برای شما نوشتیم تعداد آیفون های فعال و درحال استفاده به 1 میلیارد رسید!؟ خب امشب گزارشی منتشر شده که می گوید تعداد اپل واچ فعال در جهان به ۱۰۰ میلیون دستگاه رسیده و این یعنی ۱۰ درصد دارندگان آیفون!

تعداد اپل واچ فعال

موسسه Above Avalon یک تحلیل جامع درباره اپل واچ منتشر کرده است. این تحلیل با اشاره به ۱۰۰ میلیون اپل واچ فروخته شده در سراسر جهان ارایه شده است، اگر بخواهیم با فروش آیفون مقایسه کنیم باید بگوییم که این شامل ۱۰ درصد از کاربران فعال آیفون (یعنی حدود 1 میلیارد نفر) می شود. در حقیقت با توجه به اینکه اپل واچ در دسته بندی گجت های پوشیدنی اصلا ارزان نیست و تعداد کاربرهای فعال آیفون هم اصلا عدد کمی نیست، این آمار حقیقتا شگفت انگیز است.

با توجه به اینکه اولین اپل واچ در سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه شد این آمر اصلا بد نیست. همانطور که گفتیم این محصول از آن زمان تاکنون در میان گران ترین محصولات در گروه خود باقی مانده است. همچنین سال ۲۰۲۰ برای اپل واچ سال خوبی بوده است زیرا این شرکت توانسته ۳۰ میلیون دستگاه را فقط در همین سال بفروشد که بیش از مجموع فروش در سال های ۲۰۱۵ ، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ است.

بازار ایالات متحده سریعا سبک زندگی با گجت های پوشیدنی هوشمندی را پذیرفته است. در این بازار حدود ۳۵ درصد از کاربران آیفون یک اپل واچ دارند، این یعنی تقریبا در امریکا از هر ۳ کاربر آیفون، ۱ نفر اپل واچ دارد!

در بازار جهانی، فضای رشد بسیار بیشتری وجود دارد. همچنین این محصول در رتبه چهارم لیست پرفروش ترین های اپل قرار دارد که پشت سر آیفون، آیپد و مک قرار می گیرد. اما طبق برآوردهای تحلیلگران، این رتبه ها در سال ۲۰۲۲ کاملا تغییر خواهد کرد.

نظر شما چیست؟ شما کاربر آیفون هستید؟ به فکر خرید اپل واچ بوده اید؟

gsmarena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Mahdi
  Mahdimahdi1040
  ترنجِ رسیده

  ۱ میلیارد نفر ایفون دارن فکر نمی کردم این قدر زیاد باشه

 2. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  عالیست و گران 🙂

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,801 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,312 ترنج
 3. 3# m.b - 13,247 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,078 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,055 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,981 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,001 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,803 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,710 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,689 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی