15 + 6 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قیمت گلکسی زد فولد ۳ برابر با زد فولد ۲ خواهد بود

سینا عطایی

نوشته

1 ماه قبل | 2 دیدگاه | سامسونگ ، شایعات

مدتی هست که درباره گلکسی زد فولد ۳ شایعاتی می شنویم. مثلا ۳ ماه پیش گفته شد که گلکسی زد فولد ۳ با گلکسی زد فولد اس و گلکسی زد فولد لایت در راه هستند. یک ماه پیش هم خواندیم که گلکسی زد فولد ۳ با پشتیبانی از S Pen ارایه خواهد شد. همین خبر پایه گزارش بعدی شد که هفته گذشته می گفت گلکسی Z Fold 3 زودتر معرفی می شود و گلکسی نوت پایان میابد. امشب اما خبری نه چندان عجیب و قابل انتظار می شنویم، گفته می شود که قیمت گلکسی زد فولد ۳ برابر با زد فولد ۲ خواهد بود.

قیمت گلکسی زد فولد ۳

سامسونگ گلکسی زد فولد ۲

سامسونگ گلکسی زد فولد ۲

گوشی تاشو سامسونگ Galaxy Z Fold 3 بیش از ۶ ماه دیگر تا معرفی رسمی فاصله دارد اما اخیرا گزارشات و شایعات شروع به ظهور می کنند. به عنوان مثال، این گزارش درباره قیمت احتمالی سومین نسل گوشی تاشو سامسونگ است. در حقیقت شاید بهتر باشد به گلکسی زد فلیپ بگوییم گوشی تاشو به گلکسی زد فولد بگوییم تبلت تاشو نه؟! اما فعلا با همین روال پیش می رویم.

منبع این خبر دارای سوابق بسیار خوبی در زمینه نشت اطلاعات است اما هشدار می دهد که هنوز آن را به عنوان یک مورد قطعی در نظر نگیرید. در این گزارش آمده است که قیمت Z Fold 3 همان قیمت Z Fold2 خواهد بود. این در حالی است که دستگاه جدید با چند پیشرفت تازه مجهز شد و همین تلویحا نشان می دهد قیمت Z Fold 3 بتواند در محدود ۲۰۰۰ دلار بچرخد.

حتی اگر برای صحبت کردن درباره قیمت این محصول خیلی زود است، می توانیم به این فکر کنیم که چرا سامسونگ قیمت را بیشتر کاهش نمی دهد. خب شاید هدف اصلی سامسونگ در حال حاضر، مقرون به صرفه بودن نیست بلکه بهبود تجربه کاربری کلی عامل است. و البته، سامسونگ در حال حاضر در بخش گوشی های تاشو بدون رقیب کار می کند بنابراین نیازی به پایین آوردن قیمت برای بهبود رقابت ندارد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید گلکسی زد فولد ۳ همان دستگاهی باشد که سال آینده در جیب شما قرار بگیرد؟!

gsmarena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. T-virus
  T-virusClient kill
  ترنجِ رسیده

  زد فولد 3 که هیچ با این وضع میانرده هم سال دیگه تو جیبم نیست🙃🙃

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,885 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,900 ترنج
 3. 3# m.b - 12,611 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,709 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,356 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,494 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,868 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,598 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,589 ترنج
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی