4 × دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

شاید گلکسی نوت ۲۱ سامسونگ هنوز برای زنده بودن شانسی داشته باشد

سینا عطایی

نوشته

1 ماه قبل | 7 دیدگاه | سامسونگ ، شایعات

گزارش های مربوط به مرگ خط Galaxy Note ممکن است اغراق آمیز یا زودرس باشد. امروز گفته می شود که شاید گلکسی نوت ۲۱ سامسونگ هنوز برای زنده بودن شانسی داشته باشد. گفته شده بود که با اضافه شدن پشتیبانی از S Pen به گلکسی اس ۲۱ اولترا و گلکسی زد فولد ۳ شاید نیازی به ارایه یک گوشی با مشخصات مشابه در سری نوت نباشد.

گلکسی نوت ۲۱

این گزارش ها بیشتر براساس شایعاتی مبنی بر دستیابی گلکسی S21 و به ویژه Galaxy S21 Ultra به یکی از ویژگی های متمایز کننده این دو محصول بود. به نظر می رسد گزارشی از رسانه های کره جنوبی تأیید می کند که سامسونگ برای گلکسی S21 Ultra می خواهد پشتیبانی از S Pen را ارایه دهد. در عین حال، این گزارش جدید امید آخر علاقه مندان به Galaxy Note را حداقل تا سال آینده تمدید می کند.

البته سالهاست که تحلیلگران پایان سری گلکسی نوت را بیان می کنند اما حداقل تا کنون که تحقق نیافته است. S Pen تقریباً آخرین چیزی است که گلکسی نوت نسبت به سری Galaxy S دارد و شایعات حاکی از آن است که شاید دیگر چنین نباشد. اما گفته می شود سامسونگ به جای اینکه سال آینده فبلت مخصوص با قلم را دیگر تولید نکند، ابتدا مشکل نبود آن را حل کرده است.

منابع ETnews ادعا می کنند که سامسونگ قبلا سفارش دیجیتایزر مورد نیاز برای ارائه این پشتیبانی از S Pen را به Galaxy S21 داده است. البته برای Galaxy Note 21 یا حتی Galaxy Z Fold 3 خیلی زود بود. این به طور غیر رسمی ویژگی پرچمدار اوایل سال ۲۰۲۱ سامسونگ را که در دی ماه ۹۹ ارائه می شود تأیید می کند.

این منابع همچنین می گویند که Galaxy Note سال آینده همچنان وجود دارد اما سامسونگ آن را فقط به یک مدل کاهش داده است. به مدت دو سال، سامسونگ دو مدل از این پرچمدار را ارائه داده است و این کاهش می تواند نشان دهد که سامسونگ یکی مانده به آخر خط گلکسی نوت ۲۱ را تولید خواهد کرد.

این حداقل به شرکت فرصت کافی می دهد تا جانشین واقعی خود برای سری گلکسی نوت یعنی Galaxy Z Fold را آماده کند. سامسونگ هنوز تایید نکرده است و کمتر اثبات می کند که چگونه می توان از قلم در صفحه قابل انعطاف که تا حدودی شکننده است و برای تلفن های تاشو استفاده می کند، استفاده کرد. شایعاتی که Galaxy Z Fold 3 از این ویژگی برخوردار است نیز ممکن است زودرس باشد، خصوصاً اگر بعد از همه اینها همچنان گلکسی نوت ۲۱ وجود داشته باشد.

نظر شما چیست؟ منتظر گلکسی نوت ۲۱ هستید؟

slashgear

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  mr.veyanimr.veyani
  ترنجِ نرسیده
  13
  1

  بنظرم بهترین گوشی میان رده سامسونگ m51 هست هم خیلی قوی عمر باتری بی نظیر
  و قیمت تقریبا معمول

 2. بزودی...
  بزودی...Client kill
  ترنجِ رسیده
  2
  8

  اگر پلاستیکی نباشه با صفحه 60 هرتزی منتظرم.

 3. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  3
  7

  بنظرم از عمد دوربین نوت۲۰الترا رو ضعیفتر از اس۲۰الترا کرد

 4. Mohammadamin
  MohammadaminMohammadamin_darvish
  ترنجِ رسیده
  1
  5

  فکر کنم s21 note edition راست باشه😂

 5. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری
  2
  1

  با این سیاست مسخره ی سامسونگ بعیده….

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,815 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,890 ترنج
 3. 3# m.b - 12,580 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,679 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,319 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,457 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,861 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,582 ترنج
کانال تلگرام ترنجی