دو × چهار =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

اپل گلس برای مقایسه مشخصات محصولات می تواند استفاده شود

سینا عطایی

نوشته

4 ماه قبل | 3 دیدگاه | اپل ، حق اختراع ، واقعیت افزوده (AR)

اگر نمی توانید بین دو مورد در یک فروشگاه تصمیم بگیرید، ممکن است بتوانید آنها را کنار هم نگه دارید و از نمایش “Apple Glass” خلاصه ای از مزایای هرکدام را نشان ببینید. در حقیقت اپل گلس برای مقایسه مشخصات محصولات می تواند استفاده شود.

اپل گلس

همه ما در سوپرمارکت ها ایستاده ایم که می خواهیم مقایسه قیمتی انجام دهیم، بفهمیم آیا بسته بزرگتر در واقع ارزش بهتری نسبت به بسته کوچکتر دارد یا نه. به نفع همه خرده فروشان است که این مقایسه را حداقل به اندازه کافی سخت انجام کنند که ما خود را به زحمت نیاندازیم و ترجیحاً خرید هر کدام از گزینه هایی گران تر است را انجام دهیم.

در یک برنامه ثبت اختراع که به تازگی فاش شده است، اپل سیستمی را پیشنهاد می کند که در آن دستگاهی مانند “Apple Glass” می تواند برای کمک به آن وارد عمل شود.

“تکنیک های مقایسه محصول” که به گلناز عبدالهیان و ارل ام. اولسن تعلق گرفته است، اشاره می کند که بعضی اوقات اطلاعات کلیدی به راحتی وجود ندارد. این می تواند به دلیل مسائل مربوط به استانداردهای غذایی باشد، یا ممکن است فقط این باشد که دستورالعمل های پخت و پز ، به عنوان مثال، در بخشی از بسته بندی است که بدون باز کردن بسته نمی توانید ببینید.

اپل می گوید:

“مقایسه اطلاعات در مورد دو محصول مشابه ممکن است نیاز به تجمیع اطلاعات حاصل از برچسب گذاری متفاوت روی بسته های مربوطه داشته باشد.” “بعضی اوقات، اطلاعات دقیق تری در مورد محصول از نظر فیزیکی روی بسته بندی محصول موجود نیست (به عنوان مثال، رتبه بندی یا دستورالعمل استفاده).”

در نتیجه، اپل روشی را برای “ارائه اطلاعات مربوط به محصول” پیشنهاد می کند. دو مورد را به اندازه کافی نزدیک به هم نگه دارید و این حرکت باعث می شود “Apple Glass” اطلاعات را پیدا و نمایش دهد.

اپل ادامه می دهد:

“ظاهر یک محصول اول و یک محصول دوم در یک میدان دید از یک یا چند حسگر تصویر تشخیص داده می شود.” “اگر حرکت محصول اول یا محصول دوم نسبت به یکدیگر باعث شود که محصول اول در فاصله آستانه محصول دوم قرار گیرد، اطلاعات مقایسه ای حداقل در محلی بین محصول اول و محصول دوم نمایش داده می شود “

Apple Glass” می تواند جزئیات پاپ آپ مربوط به یک محصول یا مقایسه ای بین دو محصول را نمایش دهد.

فرض کنید که با دو یا چند مورد روبرو هستید که به طور خارق العاده ای شبیه هم هستند – به عنوان مثال، آیفون 12 مینی ، آیفون 12 ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس. “Apple Glass” می تواند یک صفحه مشخصات ، یک نمودار خلاصه یا حتی یک لیست مقایسه را نشان دهد.

عبدالهیان قبلاً در مورد نحوه قرار دادن اشیا مجازی مانند این نوع لیست ها در کنار موارد واقعی کار کرده است. و اولسن کارهای قبلی را در زمینه استفاده از دستیارهای دیجیتال برای کمک به پیمایش در محیط های AR و CGR انجام داده است.

نظر شما درباره این ایده برای اپل واچ چیست؟

appleinsider

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. OnePlus_Fan
  OnePlus_FanLove_OnePlus
  ترنجِ نرسیده
  1
  1

  یواش یواش داره جالب میشه🙃

 2. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  1
  1

  برگام😱😱😱

 3. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری

  چقدر خفن!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 18,801 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,312 ترنج
 3. 3# m.b - 13,244 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,076 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,055 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,981 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,001 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,803 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,710 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,689 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی