12 + 8 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

یک طرح مفهومی اپل واچ برای ناچ و ویجت

سینا عطایی

نوشته

7 ماه قبل | 17 دیدگاه | اپل

طراحی اپل واچ از زمان ارایه اپل واچ سری ۴ تقریبا یکسان باقی مانده است. این شامل کوچک شدن حاشیه ها برای فضای بیشتر در صفحه نمایش است که به این شرکت امکان می دهد نمایشگرهای کمی بزرگتری را برای محصولات پوشیدنی خود تولید کند. امشب اما یک طرح مفهومی اپل واچ برای ناچ و ویجت را می توانیم با هم ببینیم.

یک طرح مفهومی اپل واچ

از زمان ورود آیفون X طراحی آیفون نیز ثابت مانده است. شکاف ناچ در قسمت بالا بهمراه حاشیه های باریک اطراف گوشی. حال، اگر بخواهید از طرح ناچ استفاده کرده و آن را روی Apple Watch اعمال کنید، چه می کنید؟ این تصویر مفهومی دقیقا همین کار را انجام داده است، فقط برای اینکه به شما نشان دهد چگونه به نظر می رسد، در غیر این صورت که اصلا منطقی نیست.

تصویر مفهومی Apple Watch توسط کاربر توییتر Apple Dsign به اشتراک گذاشته شده است. ظاهر جدید شامل ویجت های جدیدی است که آیفون با iOS 14 ارایه می کند و گرچه فکر نمی کنیم این یک انتخاب خوب طراحی باشد، اما می توان فهمید که چرا اپل چنین طرحی را روی اپل واچ استفاده نکرده است. (در حقیقت اصلا دلیلی ندارد اپل واچ، ناچ داشته باشد!)

به بیان ساده، صفحه نمایش اپل واچ برای قرار دادن یک ناچ بسیار کوچک است و این به معنای فدا کردن فضای مفید صفحه نمایش است که در غیر این صورت می تواند برای نمایش اطلاعات و اعلان های مهم استفاده شود.

طرح مفهومی اپل واچ

طرح مفهومی اپل واچ

اگر اپل بخواهد در یک تغییر طراحی آینده بریدگی ایجاد کند، مدل های آینده اپل واچ باید از اندازه صفحه نمایش بزرگ استفاده کنند و ارایه چنین صفحه ساعت عظیمی را برای استفاده کننده ناراحت کند. چرخاندن دست به صورت عمده به راحتی هنگامی که هر 10 دقیقه یکبار به اعلان های مهم نگاه می کنید، چرخاندن آسان نخواهد بود.

با این حال، بزرگترین تغییری که در این کانسپت اپل واچ دیده می شود به شکل رابط است. به جای اجرای هر نسخه از watchOS این تصویر دستگاهی را نشان می دهد که آیکون های مشابه iOS را اجرا می کند. حتی دو ویجت در بالای صفحه قرار دارد که در مجموع هشت نماد برنامه در پایین آن موجود است.

گرچه ما از تخیل ایشان قدردانی می کنیم، اما این کمی غیر عملی به نظر می رسد زیرا بسیاری از کاربران دوست دارند برنامه های بیشتری را در صفحه اصلی ببینند. مطمئنا، آنها می توانند به راحتی انگشت خود را به سمت راست بکشند تا آیکون های بیشتری نشان داده شود، اما داشتن چندین برنامه در یک صفحه اصلی تنها باعث صرفه جویی می شود.

نظر شما درباره طرح مفهومی اپل واچ برای ناچ و ویجت چیست؟

wccftech

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Mahdi
  Mahdigazambor
  ترنج لاگژری
  6
  9

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 2. نیما عرفانی
  نیما عرفانیNimaErfani
  ترنج لاگژری
  8
  1

  اپلیکیشن همراه من با VPN هم باز میشه اما مای ایرانسل با VPN باز نمیشه ، درسته؟؟

 3. Avatar
  Mohammadrezaevz
  ترنجِ خیلی رسیده
  1
  1

  اپل واچ با ناچ!!!

 4. نیما عرفانی
  نیما عرفانیNimaErfani
  ترنج لاگژری
  3
  1

  #Huawei#Mate 40 Series
  تصویر منتسب به ماژول دوربین میت ۴۰…
  ✓https://uupload.ir/files/4oev_20201012_054212.jpg
  رندر میت ۴۰ پرو/پرو پلاس …
  ✓https://uupload.ir/files/lnu5_20201012_054758.jpg
  رندر میت ۴۰(بر حسب وجود جک ۳.۵ mm)…
  ✓https://uupload.ir/files/m1m_20201012_054955.jpg

 5. Mi
  MiRn8pro
  ترنجِ رسیده

  میخواد تشخیص چهره بزاره تو ساعت 🙂

 6. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  واچ 6 داخل ایران 16 میلیون ناقابل!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,290 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,921 ترنج
 3. 3# m.b - 14,111 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,177 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,553 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,980 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,946 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی