شش − یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

ویژگی های بهترین ماء الشعیر چیست؟

نوشته

10 ماه قبل | 14 دیدگاه | ریپورتاژ و آگهی

بهترین ماء الشعیر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ اصلا چگونه می توانیم بین گزینه های مختلف ماء الشعیر بهترین آن را انتخاب کنیم؟ همیشه، معیار هایی وجود دارند که گزینه ی بهتر را از بدتر یا متوسط جدا می کنند. بسیاری از افراد، با سلایق مختلف می توانند به یک ماء الشعیر لقب بهترین یا بدترین را بدهند. این موضوع مورد نظر ما نیست.

در واقع، یکسری استاندارد ها و فاکتور ها تعیین کننده درجه بهتر بودن یک محصول نسبت به دیگری هستند. این فاکتور ها در حالت کلی یکسری امتیازات هستند که وقتی محصول مورد نظر از آنها برخوردار باشد، امتیازش بالاتر می رود و به یک مدیوم کلی نزدیک می شود. اگر تصور کنیم نمره کامل برای بهترین ماء الشعیر صد باشد می توانیم فاکتور های زیر را با یک درجه امتیاز خاص در نظر بگیریم و به یک محصول لقب، بهترین را بدهیم. بیایید با یکدیگر این موارد را بررسی کنیم.

 

ویژگی های ظاهری بهترین ماء الشعیر : 20 امتیاز

در مطالب مختلف، گفته می شود که کف کردن بیشتر یک ماء العشیر نشان دهنده کیفیت بالای آن است. یعنی به هر میزان که کف بیشتر روی لیوان مشاهده کنیم می توانیم به آن امتیاز بیشتری بدهیم؟ پاسخ منفی است. کف کردن ماء الشعیر کیفیت آن را نشان نمی دهد و حتی گزینه مناسبی برای تاریخ مصرف گذشته بودن آن نیست.

رنگ ظاهری ماء الشعیر به میزان ترکیباتی بستگی دارد که به آن اضافه می شود. البته کف کردن آن به دلیل گازی است که به شکل مایع در بسته بندی قرار دارد و پس از خروج شکل کف به خود می گیرد. چون افراد زیادی کف کردن ماءالشعیر را دوست دارند، به آن به چشم معیار نگاه می کنند که اشتباه است. در واقع پایداری بیشتر این کف ها به دلیل پروتئین های ماء الشعیر هستند.

بهترین ماء الشعیر میزان کف مناسبی دارد (اما کم بودن آن نشانه بدی نیست)، رنگ آن معمولی است و حتی تیره تر یا روشن تر بودنش مرغوبیت آن را کم و زیاد نمی کند. سعی کنید در حین خرید یک ماء الشعیر به ترکیبات موجود روی بسته بندی آن نگاهی بیندازید. برخی ها ترجیح می دهند از ماء الشعیری استفاده کنند که ترکیب اسیدی کمتری دارد. یک ماء الشعیر با رنگ لایت و کف نسبتا زیاد محبوب دل همگان است (با اینکه باز هم اشاره می کنیم این یک ویژگی نسبی است).

طعم بهترین ماء الشعیر چگونه است؟ 20 امتیاز

طعم بهترین ماء الشعیر، مهم ترین فاکتور است. چرا که حتی اگر بی توجه به ظاهر باشیم، باز هم نمی توانیم از طعم غافل بمانیم. پس چرا ماءالشعیر تهیه می کنیم و می نوشیم؟ برخی ماءالشعیر ها هستند که مزه مالت خوبی ندارند، طعم دهنده های موجود داخل شان بیشتر از هرچیز دیگری حس می شوند، یا خیلی شیرین هستند یا خیلی ملایم.

بهترین ماء الشعیر در واقع نوشیدنی است که طعم مالت آن تا حد زیادی حس شود، و بین طعم آن و طعم دهنده ها (مثل لیمو، سیب، میوه های استوایی و غیره) یک نسبت مشخص و ملایم باشد. شیرین بودن آن نیز باید تا حد کافی طبیعی باشد. یک نوشیدنی ماءالشعیر اگر بخواهد طبیعی به نظر برسد، نباید قند زیادی داشته باشد و شیرینی اش می بایست یک حد معمول داشته باشد؛ در واقع بین این نوشیدنی و یک شربت باید تفاوت زیادی باشد، اینطور نیست؟

توجه به ارزش غذایی بهترین ماء الشعیر: 20 امتیاز

درست است که خیلی از ما بابت تجربه ای که از یک نوشیدنی داریم ممکن است آن را انتخاب کنیم یا برای همیشه کنارش بگذاریم، اما یکی از مهم ترین فاکتور ها برای انتخاب نوشیدنی خوب از روی جدول ارزش غذایی آن مشخص می شود. اگر می خواهید قند کمتری وارد بدن تان شود، ماءالشعیر انتخابی میزان انرژی کمتری داشته باشد و غیره باید حتما قبل از خرید به این جدول نگاهی بیندازید.

برخی مقادیر برای تبدیل شدن یک نوشیدنی به عنوان بهترین ماء الشعیر تا حدی نسبی هستند. اما در کل، بالاتر بودن کالری و قند در یک نوشیدنی نشانه خطر است. اگر قصد سوزاندن این قند را ندارید بهتر است از نوشیدنی ماءالشعیر با قند کمتر استفاده کنید. خیلی ها به سمت ماءالشعیر ساده و بدون طعم روی می آورند که گزینه بهتری است. با این حال، بالاتر رفتن انرژی ماءالشعیر ها (در بسته بندی های مختلف قوطی یا شیشه ای) نشانه وجود قند بیشتر در آن است. بالا بودن این میزان ها از حالت عادی، معمولا با رنگ قرمز نشان داده می شوند. رعایت تعادل، سبز بودن یا زرد بودن هریک از این موارد نشان دهنده کم کالری ترین ماء الشعیری است که می توانید انتخاب کنید.

توجه به طراحی بسته بندی بهترین ماء الشعیر 20 امتیاز

بهترین ماء الشعیر باید ظاهر مناسبی هم داشته باشد تا برای خرید آن ترغیب شویم، اینطور نیست؟ به کار بردن رنگ هایی که به هویت و موجودیت ماءالشعیر مربوط هستند، بهترین انتخاب ها هستند. رنگ هایی مثل سبز یا زرد، قرمز و فیروزه ای براساس طعم و مزه هر نوشیدنی، هم باعث جذب و ترغیب به خرید می شوند و هم گویای محتوای موجود در آن و ارزش گذاری شرکت تولید کننده به انتخاب مصرف کننده هستند.

به کار بردن المان ها و رنگ های مرتبط با هم در بسته بندی بهترین ماء الشعیر دخیل هستند و هویت آن را تعیین می کنند. وجود هارمونی های رنگی و المان های مرتبط با هر طعم و مزه، می توانند دلیل اصلی ترغیب مشتریان به خرید محصول باشد.

تعیین بهترین ماءالشعیر بر اساس سلیقه : 20 امتیاز

فاکتور آخر، یک فاکتور کلی برای تعیین بهترین ماء الشعیر است. اگر طعم ماءالشعیر های مختلف را تجربه کرده باشید، شخصا می توانید به یک گزینه بیشتر از بقیه امتیاز دهید. نمی توان از این حقیقت غافل شد که برای برخی، فاکتور هایی مثل شیرین بودن یا پررنگ بودن، کاملا سلیقه ای می باشند. پس می توان به هر محصولی در پایه ترین حالت، 20 امتیاز را داد و سپس امتیاز های بعدی را جمع بست. شما می توانید این لیست را از پایین به بالا بررسی کنید و نمرات را اضافه کنید. در نتیجه، بهترین ماء الشعیر برای شما مشخص خواهد شد.

ماءالشعیر شمس، با تلاش جهت اخذ رضایت مصرف کننده در تلاش است تا بر اساس فاکتور های ذکر شده بهترین و طبیعی ترین نوشیدنی را در اختیار مشتریان قرار دهد

منبع : وبلاگ نوشیدنی شمس 

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. onairalimardani
  ترنجِ رسیده
  7
  2

  شمس خریدم زیاد کیفیت نداشت .
  بهترین ماءالشعیر فقط هی دی هست . انتظارتون رو بالاتر میبره از یک ماءالشعیر !

  • The MTMT
   ترنجِ رسیده
   5
   2

   دقیقا منم همیشه هی دی میخرم عالیه!

  • m.bm.b
   ترنج لاگژری
   4
   3

   شمس طعم ریکا میده… 🤦‍♂️
   بهترین ماءالشعیر اگر شمال کشور هستید ایستک و خود دلستر هستن به نظر من…
   عالیس هم بد نی…

   • TahaTahaghazi6
    ترنجِ خیلی رسیده

    فکر کنم ساکن رشت هستین.
    اگه هستین ماءالشعیر های سن ایچ و عالیس خیلی خوبن، حتما امتحانش کنید.
    اون دوتاهم که گفتید عالین

    • m.bm.b
     ترنج لاگژری

     آره… من ایستک دوست دارم ولی…
     خصوصاً لیموشو…
     مالتش به مالت تلخ واقعی نزدیک‌تره…و شیرینیش هم متعادله…
     دلستر و عالیس خوبن اما زیادی شیرینن… خصوصاً دلستر… ته مایه اسانس ترش لیمو هم داره که زیاد باب میل من نیست(اسیدیه یکم)…

   • _V_Vaez
    ترنج لاگژری
    1
    1

    ایستک دوش دال دال دال دا…

    ببخشید فکر کردم ناظر پیام داده

   • DemonCtos
    ترنجِ نرسیده
    1
    2

    عالیس نصف تبلیغاتی که می کنه مزه نداره هر چی ازش خریدم بدردنخوربود

    • m.bm.b
     ترنج لاگژری
     1
     1

     به نظر من حتی اونم از شمس بهتره…
     اولین باری که خوردم اصلاً تهش طعم مایع‌ظرفشویی تو مغزم بود… نامردا یکم هزینه هم نکردن… طعم این گلی صورتی های قدیمی میداد… 😂 🤦‍♂️
     رنگشم نسبت به همه ماءالشعیر هایی که خوردم روشن تره و نگم شبیه چیه… 🙂

 2. HM-RoyalHM-Royal
  ترنجِ رسیده
  6
  1

  اینایی که میدن به ملت اصلاً Beer نیست حتی شبیهش هم نیست!

 3. Milad7milad7ir
  سوپر ترنج
  1
  1

  توی ایران بعضیا نخورده مستن با ماء الشعیر هم مست میشن =))

 4. MohammadFarhaadiMohammadFarhaadi
  ترنجِ خیلی رسیده
  1
  1

  بین شیش تا ۱۲ درصد باشه عالیه.ماذکش هم بیر یا هافنبرگ باشه.ایرانیا هم جو جو عالیه😁😁😁

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,523 ترنج
 2. 2# ahmad - 16,622 ترنج
 3. 3# m.b - 14,931 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,972 ترنج
 5. 5# Sajad - 12,142 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,170 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 9,145 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 9,098 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
safarmarket
رپورتاژ آگهی پربازده
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی