13 − هشت =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

نمایشگر تاشو جوهر الکرونیک برای کتابخوان های تاشو

سینا عطایی

نوشته

9 ماه قبل | 3 دیدگاه | کتابخوان

تلفن های هوشمند تاشو به آرامی راه خود را به بازار پیدا می کنند. آیا کتابخوان های جوهر الکترونیک می توانند محصولات بعدی باشند؟ باید بگویم که بله و شما در حال به نمایشگر تاشو جوهر الکرونیک برای کتابخوان های تاشو نگاه می کنید.

نمایشگر تاشو جوهر الکرونیک

شركت E Ink، شركت پشت تكنولوژی كاغذ دیجیتالی كه در اكثر کتابخوان های الکترونیک وجود دارد بوده و در تلاش است تا اين پیشرفت را انجام دهد. آزمایشگاه تحقیق و توسعه این شرکت مدتی است در حال توسعه نمایشگر تاشو جوهر الکرونیک است و جدیدترین نمونه اولیه آن به وضوح پتانسیل ایده را نشان می دهد.

 

 

ویدیوی فوق از GoodEReader.com منتشر شده است و نمونه اولیه نمایشگر الکترونیکی تاشو را که توسط E Ink تهیه شده است را نشان می دهد. نسخه اولیه در ماه ژوئن منتشر شد، اما جدیدترین سخت افزار یک لولا محکم تر، پنج دکمه اختصاصی در سمت راست دستگاه و دو چراغ برق را در قسمت بالای صفحه برای روشنایی قرار می دهد. همچنین فناوری Wacom برای یادداشت برداری و برجسته کردن مطالب با قلم وجود دارد.

مفهوم کلی جذاب است. همانند تلفن های هوشمند تاشو، کتابخوان الکترونیکی تاشو نویدبخش قرار گرفتن صفحه نمایش بزرگتر در یک بسته کوچکتر است. همچنین آشنایی دلپذیری با طراحی تاشو وجود دارد و دستگاه را بیشتر شبیه به کتاب یا دفترچه یادداشت می کند. ظرفیت یادداشت برداری و همگام سازی مطالب خواندن را نیز اضافه کنید تا یک کیت بسیار مفید داشته باشید.

البته به نظر می رسد که این فناوری هنوز کاملا آمادگی ارایه را ندارد. حاشیه های موجود در این نمونه اولیه بسیار زیاد هستند، چراغهای بالا یادآور اسباب بازیهای دهه ۱۹۹۰ هستند، در حالی که یادداشت برداری در مورد کتابخوان الکترونیکی به طور کلی هنوز با تأخیر موجود، محدود می شود. استفاده از کتابخوان الکترونیکی برای یادداشت برداری مطمئنا یک بازار رو به رشد است، اما هنوز کیفیت کافی برای جایگزینی به قلم و کاغذهای قدیمی نیست. با این وجود، ما با علاقه به دنبال پیشرفت و توسعه این فناوری خواهیم بود.

نظر شما درباره نمایشگر تاشو جوهر الکرونیک برای کتابخوان های تاشو چیست؟

theverge

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. ArmanBgold
  ArmanBgoldArmanBgold
  ترنجِ نرسیده
  5
  1

  چه جالب👌👌👌♥

 2. Client kill
  Client killClient kill
  ترنجِ رسیده

  ایده جالبیه هر روز به یه کتاب دیجیتال کامل نزدیک تر میشیم البته اگر قیمتش مناسب باشه که بعید میدونم.

 3. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  هنوز تا عملیاتی شدن فاصله زیادی داره…

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,194 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,898 ترنج
 3. 3# m.b - 14,094 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,121 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,527 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,959 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,929 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,774 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی