12 − 12 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

با پرداخت کفاره و فطریه به محک همراه کودکان مبتلا به سرطان در این روزهای سخت باشیم

سینا عطایی

نوشته

11 ماه قبل | یک دیدگاه | ریپورتاژ و آگهی

بیش از ۱۹ هزار بار! این عدد، تعداد کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت محک است که در حال حاضر در مرحله درمان هستند! ۱۹ هزار کودک مثل فرزندان من و شما که روزهای کودکی‌شان با مبارزه‌ای بزرگ در برابر سرطان همراه است. عدد بزرگی که وقتی فکر می‌کنیم همین لحظه که من و شما در حال مطالعه این پیام هستیم، این تعداد خانواده هم درگیر بیماری این فرزندان هستند و برای رسیدنشان به سلامتی می‌جنگند، دیگر نمی‌شود از فکرش بیرون آمد. با پرداخت کفاره و فطریه به محک همراه کودکان مبتلا به سرطان در این روزهای سخت باشیم

پرداخت کفاره و فطریه به محک

در این روزهای شیوع کرونا که همه ما قدر نعمت سلامتی را بیشتر می‌دانیم و برای رسیدن به آن، حتی خودمان را از دیدن عزیزانمان محروم کرده‌ایم، در این روزهای متفاوت که حتی ماه رمضانش هم مثل سابق نبود، در این روزها که نتوانستیم همه باهم، دور یک سفره افطار جمع شویم و بی‌دغدغه همدیگر را در آغوش بگیریم، اگرچه دستانمان دور است ولی دل‌هایمان می‌تواند نزدیک هم بماند.

تجربه دور شدن موقت از عزیزانمان به واسطه کرونا باعث شده تا حال کودک مبتلا به سرطانی که پیش از این و بعد از این هم، می‌بایست مثل الان فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کند و به خاطر پیروزی در جنگ با بیماری‌اش، تجربه دوری از عزیزانش را بگذراند بهتر بفهمیم. کودکانی که در روزهای سخت درمان، با تلاش بی‌وقفه برای سلامتی، قهرمان زندگی خودشان و همه ما هستند.

این روزها، با اینکه از هم دوریم و نمی‌توانیم دستان هم را بگیریم، اما می‌شود کاری کرد که قلب‌هایمان به کودکان مبتلا به سرطان نزدیک‌تر شود؛ از راه دور با پرداخت فطریه و کفاره روزه خودمان به محک، کودکان کوچک مبتلا به سرطان را در مبارزه با بیماری همراهی کنیم و در تأمین هزینه‌های سنگین دارو و درمان آنها در این روزهای سخت سهیم شویم.

 

فطریه و کفاره من را برای دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان محک مصرف کنید.

لینک : https://mahak-charity.org/fetr/

محک

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  سوپر ترنج

  دوستان لطفا در حد توان حمایتتون را دریغ نکنید:(

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 20,334 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,941 ترنج
 3. 3# m.b - 14,113 ترنج
 4. 4# Mahdi - 12,200 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,577 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,414 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,148 ترنج
 8. 8# Dr.Nazer - 8,986 ترنج
 9. 9# Amir galaxy - 8,957 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,776 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی