سه × 4 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

لغو کنگره جهانی موبایل یا MWC 2020 به دلیل ویروس کرونا

سینا عطایی

نوشته

6 روز قبل | 24 دیدگاه | MWC 2020

خبر کوتاه است و جانکاه، بله امروز خبر می رسد که شاهد لغو کنگره جهانی موبایل یا MWC 2020 به دلیل ویروس کرونا هستیم. کنگره جهانی موبایل MWC ۲۰۲۰ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تحت تاثیر افزایش نگرانی ها بابت شیوع ویروس کرونا و انصراف بسیاری از غولهای تکنولوژی برگزار نخواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

لغو کنگره جهانی موبایل

لغو کنگره جهانی موبایل

لغو کنگره جهانی موبایل

کنگره جهانی موبایل که بدون شک یکی از بزرگترین رویدادهای حوزه گوشی‌های هوشمند و فناوری های مربوط با آن در جهان به شمار می‌رود، در هفته های اخیر به شدت تحت تاثیر افزایش نگرانی‌ها درباره شیوع و انتشار بیشتر ویروس خطرناک و کشنده کرونا قرار گرفته بود که به واسطه همین مساله، تعداد زیادی از بزرگترین و مهم ترین شرکت های تولیدکننده موبایل، اپراتورهای مخابراتی و شرکت های فعال در حوزه تکنولوژی از حضور در این رویداد انصراف دادند.

کنگره جهانی موبایل MWC ۲۰۲۰ که قرار بود در شهر بارسلون اسپانیا برگزار شود، با انتشار بیانیه ای اعلام کرده که به علت انصراف شرکت های تکنولوژی و نگرانی های مربوط به انتشار ویروس کرونا و کمک به حفظ بهداشت عمومی در جهان لغو شده و برگزار نخواهد شد.

قرار بود این رویداد در روزهای ۵ تا ۸ اسفند سال ۹۸ در شهر بارسلون اسپانیا برگزار شود.

پیشتر نیز بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری برآورد و اعلام کرده بودند که با انصراف تعداد زیادی از شرکت های تکنولوژی، برگزاری این نمایشگاه که بدون شک یکی از بزرگترین رویدادهای این عرصه به شمار می‌رود، تا حد زیادی تحت تاثیر قرار گرفته است و نسبت به سال های گذشته رونق بسیار کمتری خواهد داشت.

ویروس کرونا بر اساس آخرین آمارهای منتشر شده در رویترز، تاکنون جان بالغ بر یک هزار و ۳۱۰ نفر را در چین گرفته و بیش از ۴۰ هزار نفر را در کشورهای مختلف مبتلا کرده است.

همزمان با شیوع گسترده ویروس خطرناک و کشنده کرونا در چین و بسیاری دیگر از نقاط جهان، سازمان بهداشت جهانی نیز با اعلام وضعیت اضطراری در جهان از تمامی کشورها درخواست کرد که به مقابله با شیوع و انتشار بیشتر این ویروس بپردازند و از شهروندان خود بخواهند که از هر گونه سفر غیرضروری به مناطق مختلف بخصوص شرق آسیا و چین خودداری کنند.

نظر شما چیست؟ به نمایشگاه MWC 2020 چشم دوخته بودید؟ البته ایرادی ندارد، اکثر معرفی های موبایلی به صورت آنلاین انجام خواهند شد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. m.bm.b
  ترنجِ خیلی رسیده  9  0

  حیف شد…

 2. The Destroyer
  The DestroyerThe Destroyer
  ترنجِ خیلی رسیده  11  4

  Mi 10 اصلا اون چیزی که انتظارشو داشتم نیست… شارژر ۳۰ واتی آخه؟

 3. android 10
  android 10Rn8pro
  ترنجِ نرسیده  6  0

  دستم تو کرونا…😁

 4. Chalton
  ChaltonBENI.chalton
  ترنجِ نرسیده  3  9

  چند روز پیش گفتم سامسونگ انصراف داده و در نمايشگاه شرکت نمیکنه و احتمال زیاد نمایشگاه برگذار نمیشه چون 50 تا 60 درصد بازدیدکنندگان برای تکنولوژی های جدید سامسونگ حضور پیدا میکنن.

 5. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری  0  0

  یعنی ایران فقط همین ویروس را کم داره!

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 11,467 ترنج
 2. 2# Milad7 - 8,846 ترنج
 3. 3# Peiman - 8,023 ترنج
 4. 4# Sajad - 7,550 ترنج
 5. 5# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 6. 6# _V_ - 7,103 ترنج
 7. 7# m.b - 6,301 ترنج
 8. 8# Pouya - 5,882 ترنج
 9. 9# نیما عرفانی - 5,233 ترنج
 10. 10# Amir galaxy - 4,791 ترنج
کانال تلگرام ترنجی