چهار + 8 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

رویای قابلیت ویرایش توییت را از سر بیرون کنید

سینا عطایی

نوشته

9 ماه قبل | یک دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

اگر کاربر توییتر باشید می دانید که متاسفانه نمی توان توییت ها را ویرایش کرد. این مشکل بزرگی است و گاها سبب می شود تنها راه ویرایش توییت، پاک کردن و دوباره پست کردن یک توییت جدید باشد. خیلی ها امیدوار بودند که این ویژگی به توییتر اضافه شود اما به نظر می رسد که باید رویای قابلیت ویرایش توییت را از سر بیرون کنید. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

قابلیت ویرایش توییت

قابلیت ویرایش توییت

قابلیت ویرایش توییت

بسیاری از کاربران توییتر خواستار تعبیه دکمه‌ای برای ویرایش توییت‌های منتشر شده هستند. اما با وجود اینکه برخی از مقامات ارشد توییتر در زمان‌های مختلف احتمال ارائه‌ی این مشخصه را مطرح کرده‌اند، مدیرعامل این شرکت می‌گوید که احتمالا هیچوقت چنین قابلیتی امکان‌پذیر نمی‌شود.

جک دورسی، مدیرعامل توییتر، در سال ۲۰۱۶ گفت که نوعی از ویرایش حتما لازم است و در ماه مارس سال گذشته هم به احتمال ارائه‌ی چنین قابلیتی اشاره کرد. اما حالا در یک ویدیو پرسش و پاسخ گفته که کاربران حداقل تا اطلاع ثانوی نباید انتظار ارائه‌ی این مشخصه را داشته باشند. او طی این مصاحبه به ماهیت اولیه توییتر که یک سرویس SMS بود اشاره کرده و در ادامه گفته: «زمانی که یک پیامک را ارسال می‌کنید، دیگر نمی‌توانید آن را ویرایش کنید.»

در حال حاضر، انتشار خبرهای کذب مشکل مهمی برای شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود اما ارائه‌ی دکمه ویرایش می‌تواند این مشکل را پیچیده‌تر کند. مدیرعامل توییتر در این رابطه گفته که شاید کاربری یک توییت را منتشر کند و این توییت مورد پسند دیگر کاربران قرار بگیرد و ریتوییت شود. اما بعد از ویرایش توییت اصلی، شاید توییت موردنظر دیگر مورد تایید افراد ریتوییت‌کننده نباشد.

او همچنین به زمان محدود برای تصحیح غلط‌های املایی و اصلاح لینک‌های نادرست هم اشاره کرده اما در این صورت، طبق گفته مدیرعامل توییتر، باید انتشار توییت به تاخیر بیفتد زیرا بعد از انتشار توییت افراد مختلف می‌توانند آن را مشاهده کنند. در هر صورت از آنجایی که جک دورسی برای این موضوع از کلمه «احتمالا» استفاده کرده، شاید در آینده‌ی نه‌چندان دور دکمه‌ای برای ویرایش توییت به این شبکه اجتماعی افزوده شود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که توییتر هیچگاه ویژگی ویرایش توییت را اضافه نکند؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 15,573 ترنج
  2. 2# ahmad - 13,916 ترنج
  3. 3# m.b - 11,026 ترنج
  4. 4# Sajad - 9,807 ترنج
  5. 5# _V_ - 8,461 ترنج
  6. 6# Amir galaxy - 8,455 ترنج
  7. 7# Mahdi - 8,187 ترنج
  8. 8# The Destroyer - 8,095 ترنج
  9. 9# Peiman - 8,082 ترنج
  10. 10# نیما عرفانی - 8,059 ترنج
کانال تلگرام ترنجی