4 × دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

نام نسخه آزمایشی واتس اپ به WhatsApp From FaceBook تغییر کرد

سینا عطایی

نوشته

11 ماه قبل | 3 دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

فیسبوک در آپدیت جدیدی که برای نسخه آزمایشی واتس اپ منتشر کرده، برچسبی با عنوان “واتس اپ از فیسبوک” را به صفحه تنظیمات این برنامه اضافه کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

 WhatsApp From FaceBook

WhatsApp From FaceBook

WhatsApp From FaceBook

پیام رسان واتس اپ مدتی پیش در یکی از آخرین آپدیت های خود، قابلیت قفل کردن برنامه توسط اسکنر اثر انگشت را دریافت کرد. حال پس از آن، در جدیدترین به روزرسانی نسخه بتا واتساپ شاهد آن هستیم که برچسب “WhatsApp from Facebook” به قسمتی از این اپلیکیشن اضافه شده است.

این برچسب، در پایین صفحه تنظیمات برنامه قابل مشاهده است. کاملا مشخص است که هدف فیسبوک از ارائه چنین آپدیتی، به نمایش گذاشتن گستردگی فعالیت و پلتفرم های خودش است. کمپانی بزرگ فیسبوک در فوریه سال 2014 پیام رسان واتساپ را خریداری کرد. این کمپانی با تبلیغات گسترده خود در همان زمان تلاش کرد تا تمامی کاربران و مردم جهان از این موضوع مطلع شوند که فیسبوک، مالک جدید این پیام رسان است. اگر چه از آن زمان تاکنون، کمپانی فیسبوک پیام رسان واتساپ را به عنوان یک برنامه کاملا جدا و مستقل حفظ کرده، اما هرگز از رویای داشتن یک بستر یکپارچه دست نکشیده است.

اولین بار شایعات یکپارچه سازی پلتفرم های فیسبوک توسط نیویورک تایمز منتشر شد. این خبرگزاری در ژانویه گذشته طی یک گزارش به دلایل خروج بنیان گذار واتساپ از شرکت فیسبوک پرداخت. فیسبوک همان موقع اعلام کرد که هنوز آمادگی ادغام این برنامه ها را ندارد. حال با بروزرسانی جدید و اضافه شدن برچسب “واتس اپ فیسبوک”، ممکن است این کمپانی به فکر تغییر نام پیام رسان خود باشد. شاید هم این اقدام، از قدم های اولیه کمپانی بزرگ فیسبوک برای ادغام این برنامه ها با یکدیگر باشد.

به هرحال، هنوز خیلی زود است که بخواهیم اهداف فیسبوک از این حرکت را حدس بزنیم، ولی کمپانی فیسبوک نیز بایستی هرچه زودتر دلایل خود از اضافه کردن این برچسب را روشن کند. نظر شما درباره این تصمیم فیس بوک چیست؟

mspoweruser

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Milad7
  Milad7milad7ir
  ترنج لاگژری



  16



  7

  جی بی واتس نصب کنید با امکانات فراوان!

 2. Taskin
  TaskinTaskin
  ترنجِ نرسیده



  14



  5

  منتظر فیلتر واتساپ نیز باشید…

 3. Taskin
  TaskinTaskin
  ترنجِ نرسیده



  2



  0

  اصن غلط کرده عوض گردع

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 13,573 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,146 ترنج
 3. 3# m.b - 9,928 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,121 ترنج
 5. 5# _V_ - 8,134 ترنج
 6. 6# Peiman - 8,075 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 7,612 ترنج
 8. 8# علی شیخ زاده - 7,498 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 7,293 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 6,740 ترنج
کانال تلگرام ترنجی