18 − هفت =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

ساعت سامسونگ گلکسی واچ ۲ (Galaxy Watch 2) تغییرات بزرگی خواهد داشت

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | سامسونگ

سامسونگ از گلکسی واچ در کنار Galaxy Note 9 رونمایی نمود و از این رو انتظار می رود که از نسل جدید ساعت هوشمند خود یعنی گلکسی واچ ۲ در کنار Galaxy Note 10 و در تاریخ ۱۶ مرداد رونمایی کند. اطلاعات موثقی در مورد ساعت هوشمند آینده ی سامسونگ تا امروز ارائه نشده، اما در مورد آن می توان به برخی از ویژگی های احتمالی اشاره نمود. گفته می شود ساعت سامسونگ گلکسی واچ ۲ (Galaxy Watch 2) تغییرات بزرگی خواهد داشت. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن ها صحبت کنیم.

کدنام گلکسی واچ ۲ را “رنسانس” انتخاب کرده اند

به این اطلاعات در چندین وب سایت اشاره شده که در مورد کد نام ساعت هوشمند گلکسی واچ ۲ بوده که سامسونگ آن را ”رنسانس” تعیین کرده و از آنجایی که کد نام پروژه گلکسی نوت ۱۰ ” داوینچی ” است شباهتی خاصی با یکدیگر دارند ، شباهتی که نمی تواند تصادفی باشد. البته این اسامی اطلاعات خاصی را در مورد مشخصات فنی ارائه نمی کنند اما چرا سامسونگ آنها را انتخاب کرده؟

خب با یک جستجوی ساده می توانیم متوجه شویم که واژه ی رنسانس به معنای ”تولد دوباره” یا ”احیا” می باشد. اگر بخواهیم به معنای نخست توجه داشته باشیم که کمی هنری هم هست و آن را با داوینچی تلفیق کنیم ، شاید بتوانیم بگوییم که قلمی که با نوت 10 ارائه خواهد شد از ویژگی خاصی برخوردار خواهد بود تا اثرات هنری اصیلی را توسط آن بتوان طراحی نمود.

شاید هم این شباهت اسمی به کارایی نزدیک نوت و واچ اشاره داشته باشد که امکان طراحی را ساده تر نموده و یا اینکه برنامه هایی مشترک بین آنها قرار گرفته تا بتوانند کاربرد بیشتری داشته باشند. تغییر دوم قابل وقوع تر خواهد بود که قطعا می تواند کارایی گلکسی واچ ۲ را تغییری اساسی دهد. گلکسی واچ که سامسونگ سال گذشته آن را ارائه نمود از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و شاید غول کره ای بخواهد نسل دوم آن را کمی ارتقاء داده یا حتی به کلی یک ساعت هوشمند تازه را روانه ی بازار کند.

البته ”تازه” به این معناست که بخواهد طراحی و یا ظاهر آن را تغییر دهد نه اینکه محصولی متفاوت به عنوان مثال ساعتی با صفحه ی انعطاف پذیر ا ارائه کند. به زودی اطلاعات کاملتری در مورد این ساعت هوشمند در فضای مجازی منتشر خواهد شد تا تصویری واضح تر از ساعت هوشمند آینده سامسونگ داشته باشیم.

نظر شما درباره این موضوع چیست؟ فکر می کنید که گلکسی واچ ۲ می تواند سهم بازار را برای سامسونگ افزایش دهد؟

techradar

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. V
  VVaez
  ترنج لاگژری

  چقدر اسم رمزاشون جذابه😅
  رنسانس و داوینچی!

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,696 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,835 ترنج
 3. 3# m.b - 12,502 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,633 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,185 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,408 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,818 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,555 ترنج
کانال تلگرام ترنجی