5 × یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

هواوی می گوید خط تولید گوشی های خود را متوقف نکرده است

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 12 دیدگاه | هواوی

سه روز پیش بود که در ترنجی خواندیم توقف خط تولید برخی مدل های هواوی توسط فاکسکان به دلیل کاهش سفارش صورت گرفته است‌. امروز اما هواوی می گوید خط تولید گوشی های خود را متوقف نکرده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

پس از آنکه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا حکم ممنوعیت داد و ستد شرکت‌های آمریکا با هوآوی را صادر کرد، وضعیت برای کمپانی چینی دستخوش تغییر شد. کاربران به‌دلیل وضعیت نامعلوم این شرکت در آینده، نسبت به خرید دستگاه‌های هوآوی مردد شدند و میزان فروش گوشی‌های این کمپانی در بازار با کاهش چشمگیر همراه شد. از همین رو گزارشات متعددی مبنی بر این موضوع منتشر شد که هوآوی بخشی از تولید گوشی‌های خود در کارخانه فاکسکان را متوقف کرده است، اما هیچگونه اطلاعاتی مبنی بر اینکه این موضوع دائمی یا موقتی است، منتشر نشده، تا زمانیکه مشکلات پیش آمده با دولت آمریکا برطرف شود.

با این حال، کمپانی چینی به صورت رسمی این ادعاها را رد کرده است. سخنگوی رسمی هوآوی گفته است که این موضوع صحت ندارد و سطح تولیدات این شرکت در سطح نرمال و بدون هیچ تغییراتی در مسیر کلی باقی مانده است.

این تصمیم هوآوی می‌توانست تا مشخص شدن وضعیت کار هوشمندانه‌ای قلمداد شود، اما آنگونه که به نظر می‌رسد شهرت این شرکت تحت تأثیر تصمیمات آمریکا دستخوش تغییرات منفی نشده است و حتی عده بسیاری از مردم در خاک ایالات متحده عقیده دارند که در این میان هیچ فعالیت اشتباهی توسط هوآوی صورت نگرفته است و آنها مستحق این تصمیم نیستند و تنها قربانی جنگ تجاری میان چین و آمریکا هستند. با این حال باید دید که در آینده چه در انتظار این شرکت خواهد بود.

به نظر شما آیا هوآوی می‌تواند از تحریم‌های آمریکا جان سالم به در ببرد و یا در نهایت باید مانند همتای چینی خود، ZTE برای نجات خود به یک توافق نه چندان دلچسب با آمریکا تن دهد؟

 

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. MohsenHiradian
  MohsenHiradianMohsenHiradian
  ترنجِ نرسیده
  18
  1

  هواوی راهشو پیدا میکنه چینیا پشتکار زیادی دارن هواوی واسه رسیدن به این جایگاه تلاش کرده امکان نداره یه شبه از دستش بده مطمعنم یا به مذاکره میرسه یا نهایتش دوسال رو با سختی پیش رو میزاره و دوباره به جایگاهش برمیگرده

 2. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری
  11
  4

  اون ۵۹ درصد گویای دیدگاه مردم نسبت به هواویه😊

 3. Avatar
  chalton
  ترنجِ نرسیده
  8
  17

  هوآوی که دروغ زیاد میگه اگه بعضی از خط تولید گوشی‌هاش رو هم متوقف کرده باشه واسه اینکه هرج و مرج نشه این دروغ رو به صورت رسمی میگه که نه ما توقف تولید نداشتیم😏😏در صورتی که بعضی از خبرگذاری های خارجی تایید کردن و گفتن منبع خبری هاشون به چشم دیدن که توقف تولید داشته.

 4. Arrow
  ArrowArrow
  ترنجِ رسیده
  13
  6

  مردم امریکا اشتباه میکنن فکر میکنن هواوی فعالیت اشتباهی نکرده فقط ترولای سامسونگ درست میگن🤣🤣

 5. Avatar
  roninronin
  ترنجِ رسیده
  4
  2

  دارن دروغ میگن
  منتظر بیانیه کارشنایس تبلت بدست منطقی و مابقی کارشناسای بزرگسال سامسونگ میمونیم

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,483 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,291 ترنج
 3. 3# m.b - 11,575 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,153 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,198 ترنج
 6. 6# Amir galaxy - 8,696 ترنج
 7. 7# نیما عرفانی - 8,667 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,456 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی