یازده − ده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

پیش نمایش قسمت ۴ فصل ۸ گیم آف ترونز با زیرنویس فارسی

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 3 دیدگاه | تماشا کنید ، سریال

دیروز بود که در ترنجی با هم تصاویر قسمت ۴ فصل ۸ گیم آف ترونز (Game Of Thrones) را دیدیم. اکیدا توصیه می شود که اگر قسمت های قبل را ندیده اید یا در فصل های قدیمی تر سریال محبوب گیم آف ترونز مانده اید، این مطلب را نخوانید اما اگر مثل ما قسمت ۳ فصل ۸ گیم آف ترونز را دیده اید و منتظرید که فردا صبح یعنی ۱۶ اردیبهشت قسمت ۴ فصل ۸ سریال Game Of Thrones را ببینید، با ما در ادامه با همراه باشید تا پیش نمایش قسمت ۴ فصل ۸ گیم آف ترونز با زیرنویس فارسی را ببینیم.

پیش نمایش قسمت ۴ فصل ۸ گیم آف ترونز با زیرنویس فارسی (هشدار اسپویل)

 

همانطور که پیش از این در ترنجی برای شما نوشتیم  قسمت ۴ فصل ۸ گیم آف ترونز را می توان شامل مقداری شادی برای پیروزی یا به ظاهر پیروزی بزرگ شمالی ها دانست، آمادگی برای رویارویی با “سرسی” و احتمالا خداحافظی طعنه دار مادر اژدهاها با شمال باشد.

همانطور که در این پیش نمایش کوتاه قسمت ۴ فصل ۸ سریال Game Of Thrones می بینید، تقریبا باید انتظار همین را داشت. آنطور که کیت هرینگتون در مصاحبه خود گفته است، قسمت ۴ می تواند جذاب باشد اما به عقیده امیلی کلارک قسمت ۵ فصل ۶ می تواند جذاب ترین قسمت این فصل باشد.

این در حالی اس که انتظار می رفت قسمت ۳ فصل ۸ که مانور زیادی روی آن داده شد بهترین قسمت این فصل باشد اما از نظر ضعیف ترین قسمت های این سریال، رتبه دوم را به دست آورده است.

به هر صورت تنها ۳ قسمت دیگر تا پایان نغمه آب و آتش باقی مانده و پیش از پایان اردیبهشت سرنوشت تخت آهنین مشخص می شود. پیش بینی شما برای پایان گیم آف ترونز چیست؟ فکر می کنید که چه کسی روی تخت آهنین می نشیند؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Avatar
  Amir7090Amir7090
  ترنجِ نرسیده
  2
  2

  یعنی واقعا کسی پیدا میشه پیش نمایش نگاه کنه

  یعنی با دست خودش بخودش ضد حال میزنه

  من حتی یه عکس از اپیزود بعدی را ببینم چشامو می‌بندم

 2. Avatar
  HrkhkHrkhk
  ترنجِ رسیده

  ببخشید آقای عطایی، چندبار دیدم پیش نمایش و تصاویر قسمت بعد رو خیلی دیرتر از زمان انتشار اونا میزارید… خودتون تصمیمتون این هست مثلا یه روز قبل از قسمت جدید، تیزر رو بزارید یا دیر به دستتون میرسن؟ چون تو هر قسمت بعد از نوشته های پایانی این تیزر رو نمایش میده… یعنی اینایی که شما میزارید رو همه همون دوشنبه هفته قبل دیدن که… چیز جدیدی نیست آخه… همون روز بزارید بهتر نیست؟

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,646 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,820 ترنج
 3. 3# m.b - 12,482 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,623 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,153 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,388 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,813 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,763 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,539 ترنج
کانال تلگرام ترنجی