ده − 1 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

نگاه نزدیک به طراحی قاب دوربین سه گانه آیفون ۲۰۱۹

سینا عطایی

نوشته

11 ماه قبل | 3 دیدگاه | اپل ، برترین‌های ترنجی ، رندر ، شایعات

تقریبا باید باور کنید که این طراحی دوربین سه گانه آیفون ۲۰۱۹ یا آیفون ۱۱ یا حتی iPhone XI و یا هر چه که نام آیفون بعدی باشد، حقیقت دارد و اپل بار دیگر تلاش مناسب خود برای ارایه طراحی یکتا و منحصر به فرد را نشان خواهد داد. تا به اینجا ما این طراحی را سرسری گرفتیم و فقط کلیت طرح دوربین سه گانه آیفون ۲۰۱۹ را مرور کردیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاه نزدیکی به طراحی قاب دوربین سه گانه آیفون ۲۰۱۹ داشته باشیم.

نگاه نزدیک به دوربین سه گانه آیفون ۲۰۱۹

دوربین سه گانه آیفون ۲۰۱۹

دوربین سه گانه آیفون ۲۰۱۹

استیو مک‌فلای اولین فردی بود که سه ماه پیش به ما اولین نگاه به طراحی دوربین سه گانه آیفون ۲۰۱۹ را نشان داد و در این زمینه بیشتر اطلاعات را دارد. پس از رندرهای اخیر در چند روز گذشته حالا او تصمیم گرفته درباره جزئیات دوست داشتنی (حداقل برای من) درباره طراحی آیفون XI صحبت کند.

او در توییتر خود که با نام OnLeak بیشتر شناخته شده است بخشی از رندر که مربوط به بخش دوربین سه گانه آیفون XI است را با دقت بالا به نمایش گذاشته است. همانطور که در تصویر بالا می بینید، کلیت قاب دوربین سه گانه دارای برجستگی قابل توجهی است. علاوه بر آن لنز هر کدام از دوربین ها خود در قاب مربوطه دارای برآمدگی جزئی است. این که این موضوع به خراشیدگی بیشتر لنز بیانجامد قطعا موضوعی است که به ذهن شما هم رسیده اما اینکه چه اتفاقی واقعا رخ بدهد مشخص نیست. شاید اپل از یاقوت کبود اعلاتری استفاده کند تا این موضوع پیش نیاید.

مشخصا این طراحی توانایی اسمبل پیشرفته را نیاز دارد و می تواند یک شاخصه طراحی جالب توجه باشد. همچنین این اولین مرتبه است که اپل در رنگ سفید، قاب کلی دوربین را همرنگ بدنه طراحی کرده و این می تواند برای پرطرفدارتر شدن رنگ سفید تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

نظر شما درباره این جزئیات درباره طراحی آیفون ۲۰۱۹ چیست؟ با این حجم از جزئیات تقریبا می توان مطمئن بود که در حال تماشای دوربین سه گانه آیفون ۲۰۱۹ هستیم!

twitter

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. milad7ir
  milad7irmilad7ir
  ترنج لاگژری  17  1

  بحث چینش دوربین های آیفون 2019 دیگه واقعا تکراری شده 🙂

 2. SAMSUNG_KING
  SAMSUNG_KINGSAMSUNG_KING
  ترنجِ نرسیده  7  14

  یکی از زیبا ترین طراحی چینش دوربین رو امسال گلکسی اس ۱۰ داشت

 3. Soheil Rezayiha
  Soheil RezayihaSoheil Rezayiha
  ترنجِ نرسیده  3  1

  ولی برای G8 و V50 لنزشون بدون بیرون زدگی هست که بهتره

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 11,948 ترنج
 2. 2# Milad7 - 10,232 ترنج
 3. 3# Peiman - 8,025 ترنج
 4. 4# Sajad - 7,995 ترنج
 5. 5# _V_ - 7,657 ترنج
 6. 6# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 7. 7# m.b - 7,473 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 6,010 ترنج
 9. 9# نیما عرفانی - 5,999 ترنج
 10. 10# Pouya - 5,882 ترنج
کانال تلگرام ترنجی