19 + سه =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

رندر موتورولا موتو زد ۴ (Moto Z4) با دوربین تکی و طراحی مشابه موتو زد ارایه شد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | شایعات ، موتورولا

رندر لو رفته موتو Z4 موتورولا بریدگی بالای نمایشگر قطره‌ای‌شکل و دوربین تکی پنل پشتی آن را نشان می‌دهد. رندر موتورولا موتو زد ۴ (Moto Z4) با دوربین تکی و طراحی مشابه موتو زد ارایه شده و در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

موتورولا موتو زد ۴

موتورولا موتو زد ۴

هفت ماه پیش بود که گوشی پرچم‌دار موتو Z3 موتورولا معرفی شد؛ اما با توجه‌ به اینکه این گوشی هوشمند به‌جای بهره‌مندی از آخرین تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۴۵، با تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ به‌بازار عرضه شد، انتظار آن می‌رفت که موتورولا بخواهد گوشی هوشمند بعدی را زودتر از موعد مقرر معرفی کند. براساس گزارش‌های مختلف منتشرشده، موتورولا در‌حال‌تولید گوشی هوشمند موتو Z4 با تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۵۵ است. آخرین رندر فاش‌شده از این گوشی هوشمند طراحی پنل جلویی و پشتی آن را نشان می‌دهد.

باتوجه‌به رندر فاش‌شده، انتظار می‌رود موتو زد ۴ با حاشیه‌ی باریک و بریدگی بالای نمایشگر قطره‌ای‌شکل در پنل جلویی به‌بازار عرضه شود. به‌نظر می‌رسد باتوجه‌به وجود Pogo-Pin، این گوشی هوشمند با تمامی ماژول‌های موتو ماد‌ (Moto Mod) سازگار باشد. تصویر مربوط‌به پنل پشتی دستگاه نشان می‌دهد موتو Z4 از دوربین تکی در پنل پشتی بهره می‌برد که طراحی اینچنینی برای سال ۲۰۱۹ کمی عجیب به‌نظر می‌رسد. باوجوداین، خبر خوشحال‌کننده آن است که دوربین تکی پنل پشتی از حسگر ۴۸ مگاپیکسلی سونیبرخوردار است.

در پنل پشتی موتو زد ۴، حسگر اثر انگشت دیده نمی‌شود؛ درنتیجه، احتمال می‌رود این گوشی هوشمند با حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر معرفی شود. همچنین باتوجه‌به رندر فاش‌شده، به‌نظر می‌رسد دکمه‌ی حجم صدا و پاور دستگاه در سمت راست قرار دارد و موتو زد ۴ از جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری بهره می‌برد. تاریخ نمایش داده‌شده روی نمایشگر موتو زد ۴ به ۱۴فروردین‌۱۳۹۸ اشاره می‌کند؛ پس، انتظار می‌رود این گوشی در همین تاریخ رسما رونمایی شود.

ماه ژانویه، تصاویری از گوشی هوشمند مشابهی با نام موتو زد ۴ پلی فاش شد. منبعی که رندر جدید را به‌اشتراک گذاشته، ادعا می‌کند موتورولا برای عرضه‌ی نسخه‌ی موتو زد ۴ پلی در سری Z برای سال جاری میلادی برنامه‌ای ندارد. درنتیجه، اگر منبع جدید موثق باشد، نشان می‌دهد رندر مربوط‌به موتو زد ۴ پلی غیرموثق است یا اینکه پروژه‌ی تولید این گوشی هوشمند متوقف شده است.

نظر شما درباره موتو زد ۴ چیست؟ منتظر پرچمدار موتورولا هستید؟

gsmarena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 17,815 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,890 ترنج
  3. 3# m.b - 12,575 ترنج
  4. 4# Sajad - 10,679 ترنج
  5. 5# Mahdi - 10,313 ترنج
  6. 6# نیما عرفانی - 9,457 ترنج
  7. 7# The Destroyer - 8,857 ترنج
  8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
  9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
  10. 10# Dr.Nazer - 8,580 ترنج
کانال تلگرام ترنجی