بیست − 3 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قابلیت تماشای گروهی ویدیو در اینستاگرام

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | بدون دیدگاه | شبکه‌های اجتماعی

یک کارشناس می‌گوید احتمالا قابلیت تماشای گروهی ویدیو در اینستاگرام به این اپلیکیشن افزوده خواهد شد. این یعنی می‌توانید با دوستان خود بدون آنکه در کنار یکدیگر باشید٬ به تماشای ویدیوهای داخل اپلیکیشن Instagram بپردازید. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره قابلیت تماشای گروهی ویدیو در اینستاگرام بیشتر صحبت کنیم.

فیسبوک در جولای سال گذشته قابلیتی به نام “Watch Party” را برای گروه‌های فیسبوک معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد در کنار یکدیگر به تماشای ویدیو بپردازند. این کمپانی پس از آن قابلیت مشابهی را به اپلیکیشن پیام رسان فیسبوک مسنجر نیز برد و حالا گفته می‌شود احتمال دارد در آینده‌ای نزدیک بتوانیم شاهد اضافه شدن قابلیت تماشای گروهی ویدیو در اینستاگرام باشیم.

یک متخصص مهندسی معکوس به نام جین مانچون وونگ به تازگی دریافته است که کمپانی اینستاگرام در حال کار بر روی قابلیت تماشای گروهی ویدیو در اینستاگرام است. وونگ می‌گوید این قابلیت از طریق تماس‌های ویدیویی در دایرکت اینستاگرام در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. همچنین عکس‌هایی که این کارشناس منتشر کرده نشان می‌دهند این قابلیت که احتمالا Co-Watch نام خواهد داشت٬ به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوهای یک پلی لیست را با یکدیگر مشاهده کنند.

البته هیچ تضمینی وجود ندارد که اینستاگرام بخواهد این قابلیت را به اپلیکیشن خود بی‌افزاید. با این حال عملکردهایی همانند این٬ باعث می‌شود کاربران مدت زمان بیشتری را در داخل اپلیکیشن بگذرانند٬ پس چرا اینستاگرام تصمیم به اضافه کردن چنین قابلیتی نداشته باشد؟

به صورت کلی ایده ایده جالبی است ولی باید دید که کاربران چقدر آن را مفید خواهند دانست. نظر شما چیست؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# Milad7 - 15,853 ترنج
  2. 2# ahmad - 14,025 ترنج
  3. 3# m.b - 11,213 ترنج
  4. 4# Sajad - 9,905 ترنج
  5. 5# _V_ - 8,554 ترنج
  6. 6# Amir galaxy - 8,543 ترنج
  7. 7# Mahdi - 8,520 ترنج
  8. 8# نیما عرفانی - 8,265 ترنج
  9. 9# The Destroyer - 8,219 ترنج
  10. 10# Peiman - 8,082 ترنج
کانال تلگرام ترنجی