نوزده − دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

شاسی بلند برقی تسلا مدل Y با قیمت ۳۸۵۰۰ دلار و ۲۳ اسفند رونمایی خواهد شد

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | یک دیدگاه | خودرو

تسلا را می شناسیم، یکی از شرکت های با سابقه در زمینه تولید خودروهای برقی که البته هنوز در تولید انبوه محصولاتش به نظر می رسد که ضعف دارد و نه تنها برای نفوذ به بازارهای دیگر هنوز آماده نیست بلکه بازار امریکا را نیز با تاخیر پاسخ می دهد. ایلان ماسک موسس تسلا عنوان کرده است که برای ۲۳ اسفند رونمایی خواهند داشت. ما انتظار داریم که شاسی بلند برقی تسلا مدل Y با قیمت ۳۸۵۰۰ دلار و ۲۳ اسفند رونمایی شود و در ادامه با هم پیرامون آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

شاسی بلند برقی تسلا مدل Y

رندر شاسی بلند برقی تسلا مدل Y

رندر شاسی بلند برقی تسلا مدل Y

شرکت تسلا سازنده خودروهای برقی از تولید یک مدل شاسی بلند به نام مدل وای خبر داده است. البته شاسی این خودرو مشابه با خودروی برقی مدل 3 است.

الون ماسک مدیرعامل تسلا در مورد این خودرو گفته است: مدل یادشده ده درصد بزرگتر از دیگر خودروهای شاسی بلند است. از همین رو مدل وای در مقایسه با دیگر خودروهای شاسی بلند هم ده درصد بزرگتر بوده و البته از نظر حجم و تعداد باتری با دیگر خودروهای برقی مشابه تفاوتی ندارد.

تسلا قرار است ده روز دیگر در مورد قیمت این خودرو به طور دقیق تر اطلاع رسانی کند. اگر قرار باشد مدل وای حدود ده درصد گران تر  از خودروی مدل ۳ تسلا باشد می توان حدس زد که قیمت آن در حدود 38500 دلار باشد.

شاسی بلند برقی تسلا مدل Y

شاسی بلند برقی تسلا مدل Y

قرار است این خودرو هم مجهز به موتور V3.0 بوده و از قابلیت شارژ سریع برخوردار باشد. اما هنوز تسلا در مورد این موضوع جزئیات بیشتری اعلام نکرده است. گفتنی است تسلا قصد دارد در روز پنج شنبه ۲۳ اسفند یک مرکز شارژ سریع را هم افتتاح کند.

با توجه به اینکه سال گذشته محبوبیت کراس‌اوورها از سدان‌ها بیشتر شده، این حرکت تسلا نشان می دهد که آن ها نبض بازار را می دانند.

شما به مدل Y تسلا امیدوارید؟

engadget

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. mehrdad_ma
  mehrdad_mamehrdad_ma
  ترنجِ خیلی رسیده
  4
  2

  رقیب پراید نمیشه

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,766 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,865 ترنج
 3. 3# m.b - 12,539 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,669 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,258 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,441 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,844 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,570 ترنج
کانال تلگرام ترنجی