13 − ده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تصور کنیم اینستاگرام فیلتر شد، پس از آن چه اتفاقی رخ می دهد؟

بحث های فیلترینگ اینستاگرام بالا گرفته و دو روز پیش در ترنجی خواندیم که حکم فیلترینگ اینستاگرام صادر شده است. وزیر ارتباطات در این زمینه صحبت کرده است و گفته تصور کنیم اینستاگرام فیلتر شد، پس از آن چه اتفاقی رخ می دهد؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا این مصاحبه ویدیویی را ببینیم.

در مصاحبه وزیر ارتباطات پیرامون بحث فیلترینگ اینستاگرام این سوال را مطرح می کنند که تصور کنیم اینستاگرام فیلتر شد، پس از آن چه اتفاقی رخ می دهد؟ معاول محترم دادستان باید برای مردم روشن کنند که پس از فیلترینگ اینستاگرام چه خواهد؟

صحبت های مصاحبه وزیر ارتباطات درباره فیلترینگ اینستاگرام را پایین تر با هم می خوانیم:

البته من صحبت های معاون محترم دادستان را نخواندیم، از تیترهای خبر صبح که می آمدم به دولت مطلع شدم. فرض را بر این بگذاریم که حرف ایشان درست، اصلاً اساساً صحبتی که ایشان می کنند اختیار قانونی داشته باشن و یه چنین اتفاقی هم بشود رخ بدهد. بعد چی؟ قراره بعدش چه اتفاقی بیفته؟ فرض کنیم که الان اینستاگرام فیلتر شد، اتفاقات پس از این چیه؟ این را روشن کنند برای مردم و برای همه!

دوقطبی فیلتر یا مخالفت با فیلتر در کشور درست نکنند. بیان به صورت واقعی صحبت کنند بگن الان اینستاگرام فیلتر شد، امروز ما اختیار داریم رفتیم از اختیارمون هم استفاده کردیم، اینستاگرام هم فیلتر کرد. از فردا در کشور چه اتفاقی می‌خواهد رخ بدهد؟ در زندگی مردم چه اتفاقی رخ میده؟ در حاکمیت کشور چه اتفاقی رخ میده؟ در کاهش جرایم اتفاقی رخ میدهد؟ افزودن این ظرفیت و توانمندی‌های مثلا داخلی چه اتفاقی رخ میدهد؟ این ها رو صحبت بکنن، بالاخره جمع بندی عقلا بشه، این که ما تفنگ رو بزاریم روی سر یکی شلیک بکنیم، میمیره، این یک واقعیته!

شما با صحبت های وزیر ارتباطات موافق هستید؟ فکر می کنید زمستان ۹۷ هم مثل زمستان ۹۶ قرار است یکی از فضاهای مجازی پرطرفداران ایرانیان را به کام فیلتر بکشد؟

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. HPYK1
  HPYK1HPYK1
  ترنجِ نرسیده
  13
  1

  پس از ان باید از یه vpnاستفاده کرد😂

 2. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری
  16

  بعدش تمام شاخص های اقتصادی سر به فلک میکشه 😉
  دزدی و اختلاس و پارتی و رانت صفر منی و شاید حتی منفی بشه و مسئولین مقداری از اموال خودشون رو وقف امور خیریه و آبادانی کشور کنن
  فساد و فحشا کلا برچیده میشه
  میلیون ها معتاد ترک میکنن و شغلی که دولت واسشون ایجاد کرده رو انتخاب و خوشبخت میشن.
  دلار میاد رو همون ۶۹ ریال سابق.
  و و و و

 3. AMIR
  AMIRAli.v
  ترنجِ نرسیده
  11

  آخر نفهمیدم قدرت وزیر ارتباطات در چه حد هست

 4. Avatar
  mega08mega08
  ترنجِ رسیده

  هیچ اتفاقی نمیوفته ، همونطور که برا تلگرام اتفاقی نیوفتاد. ملت با vpn میرن. فقط خدا کنه نسل این ملت مسخره که الکی معروف شدن منقرض شن

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 15,598 ترنج
 2. 2# ahmad - 13,917 ترنج
 3. 3# m.b - 11,043 ترنج
 4. 4# Sajad - 9,816 ترنج
 5. 5# Amir galaxy - 8,467 ترنج
 6. 6# _V_ - 8,466 ترنج
 7. 7# Mahdi - 8,216 ترنج
 8. 8# The Destroyer - 8,114 ترنج
 9. 9# Peiman - 8,082 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 8,074 ترنج
کانال تلگرام ترنجی