حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

ایسوس زنفون مکس پرو ام ۲ با بریدگی نمایشگر عریض دیده شد

سینا عطایی

نوشته

5 ماه قبل | بدون دیدگاه | ایسوس ، شایعات

این سومین شایعه درباره ایسوس زنفون مکس پرو ام ۲ (Asus ZenFone Max Pro M2) است و کم کم باید عرضه آن نزدیک باشد. تا پیش از این درباره قاب جلویی میان رده جدید ایسوس اطلاعاتی نداشتیم اما حالا ایسوس زنفون مکس پرو ام ۲ با بریدگی نمایشگر عریض دیده شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

پیش از این یک ماه پیش بود که ایسوس Zenfone Max M2 و Zenfone Max Pro M2 با اندروید 8.1 لو رفتند و پس از آن دوربین سه گانه ایسوس زنفون مکس پرو ام ۲ (Zenfone Max Pro M2) لو رفت و برای Zenfone Max M2 دوربین دوگانه عنوان شد.

همانطور که پیش از این در ترنجی خواندیم هر دو مدل ایسوس زنفون مکس ام ۲ (Asus ZenFone Max M2) و ایسوس زنفون مکس پرو ام ۲ (Asus ZenFone Max Pro M2) با نمایشگر ۶ اینچی FHD+ ارایه می شوند. این رزلوشن خود به خود نسبت تصویر را هم که ۱۸:۹ یا عریض تر است را تایید می کند. تفاوت اساسی مدل عادی با پرو در زنفون مکس ام ۲ را می توان در تعداد دوربین اصلی، چیپست و حافظه داخلی دانست.

حالا با توجه به رندر منتشر شده از آن مشخص می شود که ایسوس زنفون مکس پرو ام ۲ با بریدگی نمایشگر عریض نمایشگر ارایه می شود. اگر فکر می کنید که این به معنی استفاده از سیستم تشخیص چهره ۳ بعدی است که باید بگوییم چنین فکر نکنید و در نهایت اگر ایسوس خیلی بخواهد آن را موجه نشان دهد، از دوربین دوگانه استفاده خواهد کرد.

نظر شما درباره طراحی جلویی ایسوس زنفون مکس پرو ام ۲ با بریدگی نمایشگر عریض چیست؟ البته که درباره این ظاهر فوق تکراری چیزی جز یک آه کوچک وجود ندارد!

slashleaks

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# احمد - 8,349 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,751 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 5,626 ترنج
  4. 4# Pouya - 5,513 ترنج
  5. 5# Sajad - 4,831 ترنج
  6. 6# Mortazavi - 4,071 ترنج
  7. 7# دکتر رسول آریان - 3,747 ترنج
  8. 8# REZA - 2,913 ترنج
  9. 9# Amin - 2,800 ترنج
  10. 10# BeFair - 2,603 ترنج
کانال تلگرام ترنجی