حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قاب نوکیا ۹ پیورویوو و نوکیا ۸.۱ لو رفت، احتمال معرفی در مراسم ۱۴ آذر دوبی نوکیا

سینا عطایی

نوشته

3 ماه قبل | یک دیدگاه | نوکیا

می دانیم که نوکیا ۸.۱ میهمان احتمالی مراسم ۱۴ آذر نوکیا در دوبی است. امروز صبح در ترنجی دیدیم که قاب نوکیا ۹ (Nokia 9) لو رفت و شایعات قبلی را تایید کرد. امشب اما قاب نوکیا ۹ پیورویوو و نوکیا ۸.۱ لو رفته که گویی لو رفته، در حقیقت تصویر این قاب ها مشخص نیست اما در لیست فروشگاهی ثبت شده است و این یعنی احتمال معرفی در مراسم ۱۴ آذر دوبی نوکیا که می تواند جذاب باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

نوکیا ۸.۱

نوکیا ۸.۱

نوکیا ۸.۱

نوکیا ۸.۱

نوکیا ۹

نوکیا ۹

همانطور که می بینید، قاب هایی برای نوکیا ۸.۱ و نوکیا ۹ دیده می شود که قیمت هم دارند. این به ما می گوید که احتمالا عرضه این دو دستگاه نزدیک باشد. نزدیک ترین مراسم رسمی نوکیا هم در دوبی و تاریخ ۱۴ آذرماه است. اینکه نوکیا ۹ با دوربین پنج گانه در دوبی رونمایی شود خیلی قابل درک نیست.

نوکیا ۹ پیورویوو قطعا پرچمدار با اهمیتی برای نوکیا است، اینکه بخواهد در بازاری رونمایی شود که تمرکز اصلی نوکیا در آن نیست کمی عجیب است. اشتباه نکنید، قطعا بازار دوبی مورد تمرکز نوکیا است اما نه در آن حد که پرچمدار اصلی در آن رونمایی شود. مثلا می توان درک کرد که نوکیا ۸.۱ یا حتی نوکیا ۲.۱ پلاس در این مراسم رونمایی شوند اما نوکیا ۹ کمی بعید.

به هر صورت نوکیا هنوز پرچمدار نیمه دوم سال ۲۰۱۸ خود را رونمایی نکرده و اسنپدراگون ۸۴۵ که برای نوکیا ۹ روایت می شود، به نوعی می تواند در قالب یک پرچمدار نیمه دوم سال ۲۰۱۸ یک ارایه شایسته باشد. نظر شما چیست؟

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Qualcomm
  Qualcomm
  ترنجِ رسیده  0  0

  اسنپ ۸۴۵ ام کم قدر نیست اما اینکار یه کم غیرمنطقیه فکر کنم دو گوشی با دوپردازنده تولیدکنه نوکیا قبلانم دوگوشی باهم رونمایی کرده

10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 7,688 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,454 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 5,093 ترنج
 4. 4# Pouya - 4,864 ترنج
 5. 5# Sajad - 4,320 ترنج
 6. 6# Mortazavi - 3,852 ترنج
 7. 7# دکتر رسول آریان - 3,679 ترنج
 8. 8# REZA - 2,612 ترنج
 9. 9# BeFair - 2,603 ترنج
 10. 10# Amin - 2,498 ترنج
کانال تلگرام ترنجی