نوزده + 18 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

با وجود کاهش سهم شیائومی از بازار هند اما این برند هنوز از سامسونگ محبوب تر است

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 3 دیدگاه | سامسونگ ، شیائومی

می‌دانیم که شیائومی با موبایل های خوش قیمت خود در بازار هند حسابی گرد و خاک کرده است. این سبب شده که برند چینی بتواند در هند رتبه پرفروش ترین و محبوب ترین برند موبایل را از سامسونگ بگیرد. حالا در چارک سوم سال ۲۰۱۸ با وجود کاهش سهم شیائومی در بازار اما همچنان این برند در صدر پرفروش ترین و محبوب ترین برند موبایل هند قرار دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به بازار موبایل هند داشته باشیم بازار که شاید تا حدودی از نظر قیمتی و سلیقه کاربران نزدیک به بازار ما باشد.

همانطور که در جدول زیر می‌بینید اکثر برندها در چارک سوم سال ۲۰۱۸ شاهد کاهش سهم بازار بوده‌اند و و در این میان برندی با نام میکرومکس سهم زیادی را جذب کرده است. این در حالی است که شیائومی تنها یک درصد سهم خود را از دست داده است اما سامسونگ با افت حدود ۶ درصدی همچنان در رتبه دوم بازار موبایل هند قرار دارد.

بازار موبایل هند چارک 3 سال 2018

بازار موبایل هند چارک 3 سال 2018

یکی از دلایل پیشرفت شیائومی در بازار هند قیمت رقابتی محصولات این شرکت است. سامسونگ در حرکتی دیروز اولین موبایل خود را که به صورت ODM ساخته می‌شود را در چین معرفی کرد و به نظر می‌رسد که این آغاز مبارزه سامسونگ برای نگاه داشتن و گسترش نفوذ خود در بازار موبایل های اقتصادی کشورهای در حال توسعه است. گلکسی A6s با قیمت بسیار رقابتی می تواند کار را برای شیائومی سخت کند. بد نیست یادآور شویم که این دستگاه توسط شرکت ثالث Wingtech که سازنده موبایل های شیائومی است ساخته می شود!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این جدول ها در سال ۲۰۱۹ به نفع سامسونگ باشند یا چینی ها طرحی نو در می اندازند؟ به تصویر اصلی مطلب کمی بیشتر نگاه کنید درباره بازار هند و مخاطب هدف شیائومی درک بهتری خواهید داشت!

gsmarena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. BeFair
  BeFairBeFair
  ترنجِ خیلی رسیده

  تصویر اصلی مطلب رو که گفتید ببینم واقعا هویداست که تمرکز شیائومی روی مخاطب های ضعیف تر از نظر مالی هست.
  شما به پیاده روی اون محله بنگرید

 2. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری

  سامسونگ خیلی دیر دست بکار شد و شیب کاهش سهم از بازار هند به زودی بیشتر هم میشه مگر اینکه قیمتی خیلی رقابتی درنظر بگیره واسه میانرده های جدید

 3. Avatar
  siavash-tsiavash-t
  ترنجِ رسیده

  به نظر من که عادیه. اصلا قیمتهای گوشی های شیائومی کاملا رقابتیه و تقریبا میشه بگی شرکت های دیگه نمی تونند باهاش رقابت کنند.

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,840 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,890 ترنج
 3. 3# m.b - 12,587 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,689 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,323 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,467 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,861 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,588 ترنج
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
تبلیغ سمت چپ
تبلیغ سمت چپ
کانال تلگرام ترنجی