1 + نوزده =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

با وجود کاهش سهم شیائومی از بازار هند اما این برند هنوز از سامسونگ محبوب تر است

سینا عطایی

نوشته

10 ماه قبل | 3 دیدگاه | سامسونگ ، شیائومی

می‌دانیم که شیائومی با موبایل های خوش قیمت خود در بازار هند حسابی گرد و خاک کرده است. این سبب شده که برند چینی بتواند در هند رتبه پرفروش ترین و محبوب ترین برند موبایل را از سامسونگ بگیرد. حالا در چارک سوم سال ۲۰۱۸ با وجود کاهش سهم شیائومی در بازار اما همچنان این برند در صدر پرفروش ترین و محبوب ترین برند موبایل هند قرار دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به بازار موبایل هند داشته باشیم بازار که شاید تا حدودی از نظر قیمتی و سلیقه کاربران نزدیک به بازار ما باشد.

همانطور که در جدول زیر می‌بینید اکثر برندها در چارک سوم سال ۲۰۱۸ شاهد کاهش سهم بازار بوده‌اند و و در این میان برندی با نام میکرومکس سهم زیادی را جذب کرده است. این در حالی است که شیائومی تنها یک درصد سهم خود را از دست داده است اما سامسونگ با افت حدود ۶ درصدی همچنان در رتبه دوم بازار موبایل هند قرار دارد.

بازار موبایل هند چارک 3 سال 2018

بازار موبایل هند چارک 3 سال 2018

یکی از دلایل پیشرفت شیائومی در بازار هند قیمت رقابتی محصولات این شرکت است. سامسونگ در حرکتی دیروز اولین موبایل خود را که به صورت ODM ساخته می‌شود را در چین معرفی کرد و به نظر می‌رسد که این آغاز مبارزه سامسونگ برای نگاه داشتن و گسترش نفوذ خود در بازار موبایل های اقتصادی کشورهای در حال توسعه است. گلکسی A6s با قیمت بسیار رقابتی می تواند کار را برای شیائومی سخت کند. بد نیست یادآور شویم که این دستگاه توسط شرکت ثالث Wingtech که سازنده موبایل های شیائومی است ساخته می شود!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این جدول ها در سال ۲۰۱۹ به نفع سامسونگ باشند یا چینی ها طرحی نو در می اندازند؟ به تصویر اصلی مطلب کمی بیشتر نگاه کنید درباره بازار هند و مخاطب هدف شیائومی درک بهتری خواهید داشت!

gsmarena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. BeFair
  BeFair
  ترنجِ خیلی رسیده  0  0

  تصویر اصلی مطلب رو که گفتید ببینم واقعا هویداست که تمرکز شیائومی روی مخاطب های ضعیف تر از نظر مالی هست.
  شما به پیاده روی اون محله بنگرید

 2. علی شیخ زاده
  علی شیخ زاده
  ترنج لاگژری  0  0

  سامسونگ خیلی دیر دست بکار شد و شیب کاهش سهم از بازار هند به زودی بیشتر هم میشه مگر اینکه قیمتی خیلی رقابتی درنظر بگیره واسه میانرده های جدید

 3. siavash-t
  ترنجِ رسیده  0  0

  به نظر من که عادیه. اصلا قیمتهای گوشی های شیائومی کاملا رقابتیه و تقریبا میشه بگی شرکت های دیگه نمی تونند باهاش رقابت کنند.

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 9,937 ترنج
 2. 2# Peiman - 7,994 ترنج
 3. 3# علی شیخ زاده - 6,651 ترنج
 4. 4# Sajad - 6,156 ترنج
 5. 5# Pouya - 5,881 ترنج
 6. 6# Milad7 - 4,593 ترنج
 7. 7# Mortazavi - 4,172 ترنج
 8. 8# =V= - 4,111 ترنج
 9. 9# m.b - 3,899 ترنج
 10. 10# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
کانال تلگرام ترنجی