چهارده − 13 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

گلکسی پی ۱ (Galaxy P1) اولین موبایل با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر سامسونگ ماه آینده از راه می رسد

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 4 دیدگاه | سامسونگ ، شایعات

دو روز پیش بود که در ترنجی خواندیم نوآوری های سامسونگ در میان رده های جدید هم رونمایی خواهد شد. همچنین پسپ از آن درباره در ترنجی خواندیم گلکسی آر (Galaxy R) و گلکسی پی (Galaxy) جایگزین گلکسی جی (Galaxy J) خواهند شد. این ها را کنار هم بگذارید و به این برسیم که گلکسی پی ۱ (Galaxy P1) اولین موبایل با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر سامسونگ ماه آینده از راه می رسد! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

در شایعه ای می شنویم که ماه آینده جانشین های خانواده گلکسی جی در دسته بندی میان رده عرضه خواهند شد و یکی از این خانواده ها گلکسی پی ۱ (Galaxy P1) را خواهد داشت و اولین نوآوری سامسونگ را ارایه می کند که برای اولین بار به موبایل های سامسونگ در یک دستگاه میان (و نه پرچمدار) حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر را خواهد آورد.

مشخصات انتظار نداریم که این حسگر اثر انگشت یکپارچه گلکسی پی ۱ (Galaxy P1) با نمایشگر همان فناوری پیشروی را داشته باشد که در گلکسی اس ۱۰ استفاده خواهد شد اما این دستگاه برای سامسونگ نیاز است تا بتواند در خانواده میان رده های لوکس در بازارها خود را دوباره پیدا کند. از دیگر مشخصات احتمالی برای گلکسی پی ۱ (Galaxy P1) می توان به یک چیپست اگزینوس و ۳ یا ۴ گیگ حافظه رم اشاره کرد.

دوربین دوگانه برای گلکسی P1 محتمل است و نمایشگر آن هم مشخصا بدون بریدگی نمایشگر است اما کم حاشیه خواهد بود. مشخصا اینطور که به نظر می رسد، خانواده گلکسی پی (Galaxy P) جایی بین خانواده گلکسی جی و گلکسی ای (Galaxy A) خواهد نشست.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید گلکسی پی ۱ (Galaxy P1) می تواند ناجی سامسونگ از میان رده های جذاب چینی باشد؟ مشخصا سامسونگ باید سود خود را کم کند؟

 

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری
  9
  7

  شاید سامسونگ میخواد قبل از معرفی اس ۱۰ این فناوری رو با یه میانرده امتحان کنه
  تا خیالش از بابت عملکرد بدون نقص اثر انگشت اس ۱۰ راحت باشه

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 16,614 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,352 ترنج
 3. 3# m.b - 11,698 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,200 ترنج
 5. 5# Mahdi - 9,357 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 8,788 ترنج
 7. 7# Amir galaxy - 8,712 ترنج
 8. 8# _V_ - 8,573 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 8,518 ترنج
 10. 10# Peiman - 8,122 ترنج
کانال تلگرام ترنجی