5 + هفت =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

شیائومی می میکس ۳ (Mi Mix 3) بدون حاشیه لبه پایین تاریخ ۲۴ شهریور معرفی می شود

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 3 دیدگاه | شایعات ، شیائومی

شنبه آخرین هفته شهریور، وقتی که غصه پایان تابستان بر شما چیره شده است به نظر می رسد قرار است با شیائومی می میکس ۳ (Xiaomi Mi Mix 3) هیجان زده شوید! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به پوستر لو رفته Mi Mix 3 با لبه پایین بدون حاشیه و تاریخ معرفی رسمی آن داشته باشیم.

همانطور که در تصویر اصلی موفق می‌بینید یک موبایل بدون حاشیه نحوه پایین درست شبیه به آنچه که در آیفون X دیدیم نشان داده می شود. تاکنون شرکت های اندرویدی تلاش خود را داشتم تا از بریدگی نمایشگر آیفون X الهام بگیرند اما هیچکدام نتوانستند حاشیه لبه پایین را نزدیک به صفر برساند و با حاشیه های لبه راست و چپ برابر کنند. در حقیقت دلیل ناتوانی در فناوری پیشرفته و استفاده از پنل اولد خمیده در آیفون X دیده می شود و فعلا هیچ شرکتی به آن دست پیدا نکرده است.

در حقیقت حاشیه‌های نمایشگر در این پوستر آنقدر کم است که کمی باوران سخت است! پیش از این شنیده بودیم که می میکس ۳ بدون بریدگی نمایشگر و با دوربین سلفی بالا جهنده ارائه خواهد شد. اگر این شایعه درست باشد می میکس ۳ به اولین موبایلی تبدیل می‌شود که احتمالا هر چهار لبه آن حاشیه برابر خواهد داشت. شخصا از خانواده‌ای که عنوان اولین موبایل کم حاشیه‌ای دنیا را در مقیاس تجاری یدک می‌کشد کمتر از این هم انتظار نداریم. در حقیقت شایعات پیشین کمی ناامیدکننده بودند.

تاریخ ۱۵ سپتامبر برابر با ۲۴ شهریور روی این پوستر درج شده که احتمالا تاریخ معرفی شیائومی می میکس ۳ خواهد بود. نظر شما چیست؟ فکر می کنید می میکس ۳ بتواند مانند نسل اول خود جذابیت بالایی داشته باشد؟

gsmarena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. علی شیخ زاده
  علی شیخ زادهOliver queen
  ترنج لاگژری

  تب گوشی های بی حاشیه رو همین می میکس بوجود اورد

 2. Avatar
  Amir HosseinAmir Hossein
  ترنجِ رسیده

  بزودی کاهش حاشیه لبه پایین به ترند جدیدی تبدیل میشه

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 17,766 ترنج
 2. 2# ahmad - 14,865 ترنج
 3. 3# m.b - 12,539 ترنج
 4. 4# Sajad - 10,669 ترنج
 5. 5# Mahdi - 10,258 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 9,441 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 8,844 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,765 ترنج
 9. 9# _V_ - 8,589 ترنج
 10. 10# Dr.Nazer - 8,570 ترنج
کانال تلگرام ترنجی