حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

آنر ۱۰ (Honor 10) مرز فروش ۳ میلیون دستگاه را درنوردید

سینا عطایی

نوشته

9 ماه قبل | بدون دیدگاه | هواوی

هرچند تولید محصول با کیفیت و متفاوت تنها دلیل پیشرفته یک بند نیست اما مهمترین و پایه ای ترین آنهاست. به عبارت بهتر دستگاه ارزشمند، دستگاهی که به نسبت قیمت ارزش خرید بالایی داشته باشد. هواوی در چند سال اخیر تا این فعالیت را داشته است اما با گسترش نفوذ خود به بازارهای جهانی و نیازمند به حاشیه سود بالا بودن برای هزینه‌های تحقیق و توسعه، تصمیم به داشتن یک زیر برند ارزان که به صورت آنلاین فعالیت می کند و موبایل های خوش قیمت را به کاربران عرضه میدارد، داشت. برند آنر (Honor) حاصل چنین نیازی است. حالا به نظر می رسد که این زیربرند فروش خیلی خوب را پیدا کرده و پرچمدار آنها، آنر ۱۰ (Honor 10) مرز فروش ۳ میلیون دستگاه را درنوردیده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره پیشرفت برند آنر بیشتر صحبت کنیم.

به بهانه فروش ۳ میلیون دستگاه آنر ۱۰ بد نیست بدانید که فروش کلی آنر شاهد رشد ۱۵۰ درصدی بوده است. این برند که بازار اصلی خود را در اروپا و آسیا (بدون چین) پیدا کرده، توانسته با ارایه دستگاه های ارزشمند، فروش خوبی داشت باشد.

آنر در بریتانیا ۲۰۰ درصد، در اسپانیا ۵۰۰ درصد و در هند ۳۰۰ درصد افزایش فروش را تجربه کرده است. آن ها حتی در روسیه با کنار زدن اپل به جایگاه دوم رسیده اند و حالا فقط سامسونگ را بالای سر خود می بینند. جالب است بدانید هدف ۵ ساله آنر تبدیل شدن به ۵ برند اول فروش جهانی است که اگر این موضوع تحقق یابد، هوآوی به همراه زیر برند خود، از سامسونگ پیشی گرفته و رتبه اول پرفروش ترین را از آن خود می کند!

نظر کلی شما درباره آنر چیست؟ دلیل موفقیت آن ها را کجا می بینید؟

 

phonearena

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

10 کاربر برتر
  1. 1# احمد - 8,414 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,773 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 5,655 ترنج
  4. 4# Pouya - 5,583 ترنج
  5. 5# Sajad - 4,880 ترنج
  6. 6# Mortazavi - 4,080 ترنج
  7. 7# دکتر رسول آریان - 3,747 ترنج
  8. 8# REZA - 2,934 ترنج
  9. 9# Amin - 2,824 ترنج
  10. 10# BeFair - 2,603 ترنج
کانال تلگرام ترنجی