16 + دو =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

پوستری از گلکسی نوت ۹ لو رفت، رنگ آبی و قلم S Pen زرد!

سینا عطایی

نوشته

1 سال قبل | 6 دیدگاه | سامسونگ ، شایعات

درباره گلکسی نوت ۹ پوستر های رسمی و شایعات زیادی را در ترنجی با هم دیدیم. در اولین پوستر رسمی یک قلم زرد می دیدیم، S Pen جدیدی که قرار است قهرمان گلکسی نوت ۹ باشد. هنگامی که تصویر این قلم منتشر شد برخی حدس زدند که رنگ گلکسی نوت ۹ با این قلم زرد می تواند، آبی باشد. سامسونگ در عرضه رنگ آبی سابقه‌دار است اما اینکه قلم گلکسی نوت ۹ آبی را به رنگ زرد در نظر بگیرد، کمی عجیب است. البته اگر گلکسی نوت ۷ آبی را به یاد داشته باشید فریم آلومینیومی دور آن زرد کمرنگ یا طلایی بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره این شایعه جدید بیشتر صحبت کنیم.

پوستر گلکسی نوت ۹ آبی

پوستر گلکسی نوت ۹ آبی

این پوستر که روی آن نوشته شده «نوت فوق قوی جدید» اطلاعات زیادی را از زوایای ناشناخته این دستگاه برای ما نمایان می کند. ابتدا اینکه طراحی لبه پایین با نسل‌های پیشین تفاوتی ندارد و شاهد قرار گرفتن جایگاه قلم، بلندگوی لبه پایین، میکروفون مکالمه، پورت USB Type C و جک ۳.۵ میلیمتری هدفون هستیم. قاب پشتی شیشه ای بوده و لبه ها کمی خمیده است، طراحی که سامسونگ گلکسی نوت ۵ به خانواده گلکسی نوت اضافه کرده بود.

کمی بالاتر می رود و دوربین دوگانه گلکسی نوت ۹ که طراحی شبیه به دوربین دوگانه گلکسی نوت ۸ را دارد می‌بینیم، این بار اما حسگر اثر انگشت به جای لبه سمت راست دوربین، روی لبه پایین قاب دوربین قرار گرفته تا در دسترس تر باشد.

اما نکته مهم این پوستر این موارد نیستند، نکته مهم را می‌توان در قلم S Pen زرد گلکسی نوت ۹ دانست. به ظاهرش که نگاه کنید تفاوت زیادی با قلم گلکسی نوت ۸ نمی کند. یک قلم به رنگ زرد که سر آن آبی است و زمانی که قلم درون دستگاه قرار می گیرد، طراحی کلیه دستگاه را به همان رنگ آبی نگه می دارد.

می دانیم که گلکسی نوت ۹ رسما ۱۸ مرداد عرضه خواهد شد و فاصله زیادی تا فهمیدن حقیقت نداریم، کمتر از یک ماه! نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید که گلکسی نوت ۹ چقدر می‌تواند جذاب باشد؟

Slashleaks

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. romas
  romasromas
  ترنجِ خیلی رسیده  11  19

  یعنی دیونه کنندس ، چقدر باشکوهه

 2. Naranj
  NaranjNaranj
  ترنجِ خیلی رسیده  11  13

  شعار معرکه ای داره
  سوپر پاورفول نوت!

 3. PeimanPeiman z3
  ترنج لاگژری  11  16

  دوست داشتنیه

 4. Amir7090Amir7090
  ترنجِ نرسیده  12  7

  کاش حاشیه پایینش رو کامل حذف میکرد
  اینجوری مثل همون هشته

  ???

 5. QualityQuality
  ترنجِ نرسیده  5  4

  بنظرم که ترکیب خوبیه و لزوما نباید یک رنگ باشن و در مورد خود موبایل ها هم نظرم همینه میشه از دو رنگ در گوشی استفاده کرد و هیچ ایرادی هم نداره!

  فقط ای کاش پشت این گوشی بهتر طراحی میشد! کاری به هیچ گوشی ندارم ولی واقعا وقتی پشت Find X رو میبینید همچین طراحی برای یک شرکت بزرگ مثل سامسونگ زشت نیست؟! هرچند جلوش خیلی خوبه

 6. hadafnet
  hadafnethadafnet
  ترنجِ نرسیده  1  1

  جالب بود ، رنگ های قشنگی ان
  کلا زرد و آبی مکمل هستن خب

10 کاربر برتر
 1. 1# ahmad - 12,519 ترنج
 2. 2# Milad7 - 11,894 ترنج
 3. 3# m.b - 8,830 ترنج
 4. 4# Sajad - 8,545 ترنج
 5. 5# Peiman - 8,025 ترنج
 6. 6# _V_ - 7,937 ترنج
 7. 7# علی شیخ زاده - 7,481 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 6,867 ترنج
 9. 9# The Destroyer - 6,490 ترنج
 10. 10# نیما عرفانی - 6,010 ترنج
کانال تلگرام ترنجی