پانزده + یک =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

قاب گلکسی نوت ۹ لو رفت و حاشیه لبه پایین بسیار کم است

سینا عطایی

نوشته

2 سال قبل | 3 دیدگاه | سامسونگ، شایعات

درباره گلکسی نوت 9 شایعات زیادی شنیده ایم و تقریبا تا کنون یک تصور منسجم از طراحی آن در ذهن ما شکل گرفته است. حالا در رندر جدیدی که بیشتر متمرکز بر قاب گلکسی نوت ۹ است اما می بینیم لبه پایین اصلا حاشیه دارد! ضمن اینکه توصیه می کنیم نفسی عمیق بکشید و هیجانی نشوید، احتمال دارد این رندر کاملا اشتباه باشد! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

قاب گلکسی نوت 9

قاب گلکسی نوت 9

همانطور که در تصویر بالا می بینید، شایعه دوربین دوگانه با همان طراحی شبیه به گلکسی نوت 8 یعنی جایگیری افقی دیده می شود اما حسگر اثرانگشت پایین قاب دوربین های قرار خواهد گرفت. این یک ظاهر یکتا و عجیب است که شخصا با آن مشکلی ندارد. به قاب جلویی که دقت می کنید، حاشیه لبه پایین وجود ندارد و کاملا نمایشگر است! هر چند ما هم در نگاه اول تصور کردیم شاید قاب به حدی است که حاشیه پایین نمایشگر زیر آن قرار دارد اما در تصویر زیر می بینیم که خیر، گویا حاشیه پایین وجود ندارد.

قاب گلکسی نوت 9

قاب گلکسی نوت 9

همانطور که می بینید، لبه پایین نمایشگر گلکسی نوت ۹ هیچ حاشیه ای ندارد و حاشیه لبه بالا تا آنجا که جا دارد کم شده است. اینکه چنین اتفاقی بیفتد، حداقل برای موبایل های دو لبه خمیده سامسونگ کمی سخت است. دلیل این صحبت ما، فناوری مورد نیاز برای حذف حاشیه لبه پایین مثل آیفون X است. در آیفون X از نمایشگر OLED خمیده استفاده شده تا نمایشگر به درون دستگاه خم بشود و سپس به برد متصل شود اما در موبایل های دو لبه خمیده کمی سخت به نظر می رسد که لبه پایین را با وجود خمیدگی بتوان به داخل خم کرد و انتظار هیچ مشکلی را نداشت!

به هر صوت اصلا از یاد نبرید که این یک رندر دقیق شرکتی برای معرفی طراحی گلکسی نوت ۹ نیست و صرفا یک برندر از سوی شرکت سازنده قاب گلکسی نوت ۹ است تا محصول خود را نمایش بدهد و این یعنی احتمال اشتباه در آن وجود دارد.

نظر شما چیست؟ چطور فکر می کنید؟ حاشیه پایین گلکسی نوت ۹ به کل حذف می شود؟ من اینطور فکر نمی کنم!

gizmochina

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. Naranj
  NaranjNaranj
  ترنجِ خیلی رسیده
  2
  9

  قاب های زیادی هم امدند که حاشیه پایین دارند همشون

 2. رسول آریان
  رسول آریانRasoul_Arian
  ترنجِ خیلی رسیده
  4
  21

  برای رو به داخل بردن صفحات دارای اج، میشه سمت چپ و راست رو یک شکاف ایجاد کرد، بعد نمایشگر رو از لبه پایین به سمت داخل برد.

 3. Avatar
  Amir7090Amir7090
  ترنجِ نرسیده

  آخرشم لبه خمیده مشکل ساز شد

10 کاربر برتر
 1. 1# Milad7 - 19,586 ترنج
 2. 2# ahmad - 15,634 ترنج
 3. 3# m.b - 13,792 ترنج
 4. 4# Mahdi - 11,680 ترنج
 5. 5# Sajad - 11,337 ترنج
 6. 6# نیما عرفانی - 10,379 ترنج
 7. 7# The Destroyer - 9,096 ترنج
 8. 8# Amir galaxy - 8,855 ترنج
 9. 9# Dr.Nazer - 8,847 ترنج
 10. 10# _V_ - 8,747 ترنج
قاصدک 24
تترایران
سینا عطایی
سینا عطایی
حال روزگارت به خودت بستگی داره :)
کانال تلگرام ترنجی